zamknij

Wiadomości

W niedzielę II tura wyborów prezydenckich. Do swoich kandydatów przekonują rybniccy posłowie

2015-05-20, Autor: ww
Kampania wyborcza przed II turą wyborów prezydenckich na ostatniej prostej. Głosować na Dudę czy Komorowskiego? To pytanie zadaje sobie wielu wyborców. Jak do swoich kandydatów przekonują rybniccy posłowie?

Reklama

W ramach trwającej debaty publicznej przed wyborami na urząd Prezydenta RP o zabranie głosu poprosiliśmy posła Prawa i Sprawiedliwości – Grzegorza Janika i posła Platformy Obywatelskiej – Marka Krząkałę.

Dlaczego warto głosować na Andrzeja Dudę?

Grzegorz Janik: - Wybór Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta jest spełnieniem społecznego oczekiwania zmiany władzy w Polsce. W ostatnich latach mieszkańcy Śląska przekonali się, jak władza nie dotrzymuje obietnic. Śląsk stał się miejscem protestu społecznego i postulatu ratowania przemysłu. Jednak Prezydent Komorowski przemilcza lub wyśmiewa oczekiwania naszego regionu. Dlatego wybierzmy nowego Prezydenta - Andrzeja Dudę, który gwarantuje, że zamiast podziałów zainicjuje działania na rzecz rozwoju naszego kraju. Jako Prezydent RP będzie dbał o rozwój Śląska. Będzie działał na rzecz wzmocnienia wartości rodziny. Proponuje obniżenie wieku emerytalnego i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Mój wybór wynika z troski o przyszłość młodego pokolenia, utrzymania miejsc pracy w regionie i równego traktowania Polaków.

 

Dlaczego warto głosować na Bronisława Komorowskiego?

Marek Krząkała: - W najbliższych wyborach zagłosuję na pana Bronisława Komorowskiego, ponieważ jest kandydatem sprawdzonym, doświadczonym i przewidywalnym. Podczas moich spotkań z zagranicznymi parlamentarzystami i ministrami z satysfakcją odnotowuję, jak ważny jest głos polskiego prezydenta na arenie międzynarodowej. Bronisław Komorowski jest gwarantem bezpieczeństwa i stabilizacji naszego kraju. Walczył o wolną Polskę, a po 1989 roku stał się strażnikiem tej wolności. Dzięki takim ludziom weszliśmy do NATO i Unii Europejskiej. W ciągu 5 lat prezydentury udowodnił, że można mu zaufać, bo decyzje podejmuje rozważnie i w trosce o dobro wszystkich obywateli. W najbliższą niedzielę zachęcam do podjęcia dobrej decyzji i oddania głosu na Bronisława Komorowskiego.


> Wybory Prezydenta RP 2015. Wyniki I tury wyborów w Rybniku

Wartościowy artykuł? Cieszymy się! Jesteśmy niezależnym medium, a nasi dziennikarze codziennie starają się przedstawiać Ci rzetelne informacje. Jeśli doceniasz naszą pracę, możesz nas wesprzeć. WSPIERAJ NAS! »

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 7

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (40):
 • ~qwer 2015-05-20 08:07:23

  Obecny Prezydent mówiąc delikatnie jakoś mnie nie przekonuje do tego aby oddać na niego głos.

  45 0
 • ~Wuipe 2015-05-20 08:13:31

  @ qwer - sądzisz, że sterowany odgórnie Plastuś będzie lepszym wyborem? Jego obietnice wyborcze przekroczył już roczny budżet Polski - ludzie, czy Wy tego nie widzicie?! Kartofel to też żaden wybór, ale z dwojga złego chyba lepsze to, co już znamy, niż pchanie się w ryzykowną politykę pisiora.

  0 21
 • ~bikerek 2015-05-20 08:17:23

  - Zaoraliśmy górnictwo, a Śląsk i tak na nas zagłosują - Ale jaja, ale jaja #CoNaToEla

  40 0
 • ~bikerek 2015-05-20 08:18:54

  To tylko fragment, mocna całość w papierowym tygodniku "Do Rzeczy". Polecam do poczytania.

  A Ślązacy i górnicy usłużnie głosują na PBK i PO. Brawo dalej tak róbcie to będziecie niewolnikami we własnym kraju.

  O sytuacji w górnictwie: „Ministerstwo Gospodarki miało w dupie górnictwo”

  E.B.: Zadzwoniłam do Włodka, czy skończyły się sprawy górnicze, przy których szarpią nam, mieszają… Ponieważ nie chcę się nimi zajmować, a chcę, bo mieszkam, i chciałabym, żeby jakoś tam szło, ale było wczoraj spotkanie i Włodek mówi „Skończyliśmy, ale siedzimy jeszcze w ministerstwie”. A ja pomyślałam, kurde, może i pojechałam do tego ministerstwa, a tam normalnie siedzą i piją w ogóle wódkę (śmiech) cztery osoby i skończyłam z nimi ten dzień świąteczny… Mówię ci, żenada z tym całym górnictwem i z tą gospodarką, po prostu takie zaniedbania… Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło. A ja to słyszałam naprawdę od roku, to na pewno. Tylko to nie jest moja kompetencja… Jest Tomek, który ma się tym zajmować, Tomczykiewicz. Tak zaczęli do mnie z tą kompanią chodzić, no to jest kwestia wszystkich spółek, nie tylko kompanii, która jest w sytuacji tak tragicznej…

  P.W.: Masz pomysł, jak z tego wyjść? E.B.: Nie ma żadnego dobrego pomysłu.

  39 0
 • ~Marcin74 2015-05-20 08:20:59

  „Śląsk jest miejscem gdzie natężenie patologii jest bardzo wysokie.” „"sląskość jest po prostu pewnym sposobem odcięcia się od polskości i przypuszczalnie przyjęciem po prostu zakamuflowanej opcji niemieckiej". ” znam górnictwo, moi rodzice pracują na AGH”.

  15 0
 • ~minges 2015-05-20 08:52:07

  ~Wuipe - a Komorowski nie jest sterowany odgórnie przez Donalda - obecnego "króla Europy?" Jak tylko przewalił I turę to Donald zaraz zjawił się w mediach by zachwalać i bronić Komorowskiego! To taki nasz prezydent samodzielny? Podlicz sobie obietnice Komorowskiego i jego budżet plus to czego nie zrealizował podczas ostatniej kadencji, jak łamał obietnice i blokował inicjatywy obywatelskie! Nie chcę takiego prezydenta!

  31 0
 • ~bikerek 2015-05-20 08:53:44

  E.B.Tam trzeba zrobić drugi krok restrukturyzacji, tej z połowy lat 90. O wiele mniejszą, bo wtedy odeszło siedemdziesiąt, osiemdziesiat tysięcy ludzi, teraz trzeba.....P.W:Dwadzieścia tysięcy ....E.B: Nie skarbie, osiem do dziesięciu tysięcy...To jest półtora miliarda, co im brakuje rocznie....Trzeba zrobić dobrowolne odejścia... I skądś tam trzeba na to pieniądze znaleźć, albo sprzedać jeszcze jedną...Pierwotny pomysł inicjalny sprzedania kopalni Szczygłowice był taki, że sprzedajemy kopalnie, bo nie ma innego wyjścia i przeznaczamy te pieniądze na program dobrowolnych odejść, ale oni tego nie zrobili. No więc jakby restrukturyzujemy poważnie spółkę i to jest afera ze związkami...Zwalniamy ludzi, deputaty, koszty administracji...Ja przez jeden miesiąc czy więcej przez całe weekendy w moim biurze senatorskim na zmianę słucham ludzi od górnictwa. I tam są normalne bandy. Tam jest, k..., banda na bandzie i bandę pogania. Jest jedna banda profesorów, druga związkowców, trzecia banda zarządzających, czwarta banda....Ale jaja, ale jaja. By żyło się lepiej władzy z Peło

  19 0
 • ~Emilia2015 2015-05-20 09:00:53

  Nie umiem zrozumieć dlaczego ludzie nie chcą zmian.. Obniżenie wieku emerytalnego dotyczy wszystkich pełnoletnich obywateli(rzecz jasna, nie dotyczy to tych, którzy w życiu się nie napracowali). "Dziennikarze" i śmieszni ekonomiści POWTARZAJĄ hasła, że obniżenie wieku spowoduje obniżenie emerytur!OCZYWIŚCIE BEZ WZGLĘDU NA DŁUGOŚĆ PRZEPRACOWANYCH LAT, TE EMERYTURY I TAK BĘDĄ NISKIE Z POWODU NISKICH WYNAGRODZEŃ. Projekty gospodarcze Andrzeja Dudy są bardzo łatwe do sfinansowania. Co więcej, niesamowicie ożywią rynek i wpłyną pozytywnie na koniunkturę.
  http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/minela-dwudziesta/wideo/19052015/19856574

  23 0
 • ~bikerek 2015-05-20 09:01:46

  W dniu dzisiejszym dowiedziałem się od Janka Pospieszalskiego, że najbliższy jego program z zaplanowanym moim udziałem zostaje zdjęty z anteny bez podania przyczyny. Seria ostatnich medialnych zdarzeń i ich dziwna koincydencja szokują nawet mnie, nawykłego do sytuacji niecodziennych. Lisy, Sianeckie i inne Tumanowicze postawione w stan gotowości

  — napisał Paweł Kukiz na swoim facebookowym profilu, komentując decyzję władz TVP o odwołaniu programu „Jan Pospieszalski. Bliżej” z udziałem Pawła Kukiza na 4 dni przed wyborami.

  Kto blokuje sprzedaż książki Wojciecha Sumlińskiego? Przed drugą turą wyborów księgarnie wycofują ze sprzedaży „Niebezpieczne związki BK”

  Normalnie Bialoruś, niewygodne dla władzy tematy są blokowane. By żyło się lepiej PełO

  38 0
 • ~roger 2015-05-20 09:48:21

  Polacy chyba nigdy nie mieli takiej sytuacji jak obecnie. Jest niby dwóch kandydatów a tak faktycznie nie ma na kogo zagłosować. Obie propozycje są mało przekonywujące co do podejścia do zwykłego obywatela. A to my utrzymujemy ten cały cyrk. Kiedyś wybieraliśmy między mniejszym złem a większym, a w tym roku ???

  19 0
 • ~Arteks 2015-05-20 10:41:15

  Dobra rada do Krząkały - niech stale robi coś dla społeczeństwa Rybnik czy regionu, a potem niech agituje za głosami wyborców bo niestety na razie jest odwrotnie. Pojawia się tylko przed różnymi wyborami, a przez całe lata o nim i jego działalności na rzecz okręgu z którego został wybrany w ogóle nie słychać...

  25 0
 • ~donia96 2015-05-20 11:22:41

  Komar miał swoje 5 lat i co zrobił NIC.Teraz dajmy szanse panu Dudzie zobaczymy co zrobi może akurat mu się uda i będzie nam się żyło lepiej !!Ale najpierw dajmy mu szanse oto proszę

  0 4
 • ~HenitoKisou 2015-05-20 11:29:44

  W tym kraju istnieje tradycja, że w przypadku wyborów nie głosuje się za kimś tylko przeciw komuś. To nie głosowanie na Dude tylko głosowanie przeciw Komorowskiemu. ;-P

  18 0
 • ~bartezz 2015-05-20 11:36:05

  pisowcy - jaką wy macie gwarancję zmian i rozwoju..? obietnice na pysk..? obiecanki przez człowieka, który zmienia zdanie i poglądy co tydzień, by dostać się do władzy!!człowieka, który,chce wprowadzic ustawę o zakazie " in vitro" i lekarzy, którzy dokonają tego zabiegu straszy więzieniem..? tego chcecie..? podwyżka emerytur, obniżenie wieku emerytalnego..? skąd na to brać , pytam was, skąd? nie stać na to Państwa polskiego, żeby komuś dać to komuś trzeba ubrać, czy wy tego nie rozumicie i kłapiecie jedne i te same brednie nierealne do spełnienia!!
  Chcecie mieć kraj dyktatu... jak np. Korea Północna..? zastanówcie się ludzie trzy razy nim coś powiecie! trzeba rozgraniczyć mniejsze zło od większego zła, które nasz może spotkać przez właśnie taki tok myślenia!

  20 0
 • ~bikerek 2015-05-20 11:50:24

  ~bartezz, a jaką gwarancję daje wybór PBK. Ten Pan dopiero zmienia szybko zdanie, w piątek mówi że tylko frustraci zmieniają zdanie w sprawie konstytucji, a w poniedziałek po przegranej w 1 turze zgłasza referendum w.s. zmiany konstytucji:JOW-y, finansowanie partii i skarbówka-obywatel. Dzisiaj daje projekt w.s. przechodzenia po 40 letnim stażu na emeryturę, a wcześniej podpisał wiek emerytalny do 67. Na debatę do Kukiza pójdzie jak będzie znał wcześniej pytania, to jest żenujące. Platforma w 8 lat narobiła długów, rozsprzedała to co jeszcze zostało, a PBK na debacie mówi jakby to PIS zrobił. PBK podpisał wszystko co się dało podpisać - podniesienie podatku, vat na ubranka dla dzieci z 8 % na 23 % (potem się dziwi że ludzie nie decydują się na dzieci), Ustawa emerytalna - 67 lat, 6-latki do szkół mimo zebranego miliona podpisów. Władza ma obywateli w d.... . A Pani Ele może sobie mówić jak PKB podpisuje ustawy : Ale jaja, Ale jaja.

  8 0
 • ~awas 2015-05-20 11:53:33

  donia96 - a co Twój faworyt zrobił czego dokonał on i jego partia? polskie społeczeństwo miało już dosyć rządów właśnie tej partii i dlatego przegrali wybory w 2010 roku!! to potem chorobliwe wypociny głosili, że wybory zostały sfałszowane, słynne długopisy z blaknącym tuszem po 30 min. i na takich ludzi mamy głosować? NIGDY!!! TYLKO BRONEK może nasz kraj utrzymać w ładzie i porządku jak robił to przez te 5 lat, a nie totalny rozp...jaki może nas spotkać przez obiecanki i cacanki, dopiero po objęciu władzy przez Komorowskiego świat zaczął z nami współpracować i robić interesy, a wcześniej byliśmy skłóceni z wszystkimi,nie potrafiliśmy sprzedać nawet ziemniaka na zachód, nikt nie chciał od nas nic kupować i wogóle z nami rozmawiać!! nie pamiętasz już tego donia96? czy nie chcesz po prostu pamiętać ?

  5 0
 • ~donia96 2015-05-20 13:04:31

  awas po twoich minusach co dostajesz widać ze ja miałam rację . A Twój wielbiciel i Po co zrobiło przez 15 lat tylko ludzi okłamywać umiecie

  0 19
 • ~Wuipe 2015-05-20 13:16:33

  @ minges - łudzisz się, że Plastuś dotrzyma swoich obietnic :) Otóż obietnice mają to do siebie, że nie trzeba ich dotrzymać - czego nie ma na papierze, to nie istnieje.

  11 0
 • ~stanislaw_paluch 2015-05-20 13:22:47

  Panie Grzegorzu Janiku, takiego kandydata to można kupić w pierwszym lepszym sklepie z kandydatami. Dr Duda to ten sam kaliber, co dr Ogórek - postać bez dorobku i przed kilkoma miesiącami całkowicie anonimowa. Gdyby startował z konającego SLD (mógłby, bo przecież nie ma poglądów) zebrałby takie same baty jak ona.

  4 0
 • ~emu11 2015-05-20 13:53:17

  Nikt Ci nie zrobi tak dobrze, jak Duda obieca!

  7 0
 • ~felix 2015-05-20 14:16:03

  http://www.fronda.pl/forum/platforma-obywatelska-pelna-odpowiedzialnosc-glosuje,61930.html

  0 4
 • ~antyfudali 2015-05-20 14:38:10

  Ludziska,co wy tak to przeżywacie? To i tak nie ma żadnego znaczenia,kto zostanie wybrany,bo i tak nic to nie zmieni. Każdy może obiecywać nie wiadomo co,po wyborach i tak stwierdzi,że nic się nie da zrobić,nic nie trzeba robić,bo Polakom jest dobrze (tyle że na emigracji).

  0 1
 • ~Jacco 2015-05-20 16:26:34

  przewidywalny i sprawdony .....no tak leśny dziad komor...rzuca sie na wszystko i wszystko podpisuje co mu pod gebe podadza..stary dziad z karolakiem lisem i kopacz i donkiem oczywista....kłamcy kłamcy..tylko zeby koryto było pełne

  6 0
 • ~kaszan2104 2015-05-20 16:50:51

  piszecie ze Duda prekroczylby budzet panstwa? a dlaczego nie potrficie spojrzec na to w ten sposob ze platformersi rozpieprzyli tyle mld zlotych na drogi,stadion w warszawce,wiele wiele przekretow gdzie z polski wyplywalo mase pieniedzy?? tego nie widzi nikt?? moze Duda bedzie rozsadniej gospodarowal? moze dac szanse innemu?? obudzcie sie ludzie,platforma niech konczy i wstydu oszczedzi.....

  8 0
 • ~Don C. 2015-05-20 17:57:33

  Komorowski to istna obłuda i to do potęgi 10! Ostatnio jechał po Dudzie skąd kasa na emerytury po 65 roku życia a już dziś obiecał emerytury (uwaga,uwaga!!!) po 40 latach pracy czyli jak ktoś chodził do szkoły zawodowej gdzie już był odprowadzany zus to w wieku 55 lat będzie na emeryturze! To jest dopiero gigant! Kilka dni temu skamlał wraz z Balcerowiczem że państwo zbankrutuje a dziś kilka dni przed drugą turą przebił Dudę o 10 lat !!! Ale jaja !!!

  4 0
 • ~jaczyk 2015-05-20 20:20:40

  "Czym więcej zniszczą...tym więcej mają głosów" To nie naród głosuje to... Diabeł podnosi łeb!

  0 3
 • ~GieKSa2 2015-05-20 21:35:14

  stanislawie tow._paluchu.....a po co nam prezydent, który podpisał wszystko przeciwko Polsce i Polakom, czyli przyłożył się do rozgrabienia resztek polskości, a tym co jeszcze żyją dorzucił w bonusie pracę do końca życia...Trzeba to zmienić.....głosując przeciwko POstkomunie w skórze PSL, LSD, czy PełO

  1 0
 • ~bikerek 2015-05-20 21:49:13

  http://demotywatory.pl/4501110/Manifest-wkurzonego-wyborcy ... Warto poczytać... http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/panie-komorowski-prosze-o-odpowiedzi,13823295130

  0 0
 • ~smr 2015-05-20 22:23:29

  PIS rządził 1,5 roku i tle zepsuł a PO rządzi już 8 lat i już bardziej tego kraju zj;bać nie może ...

  10 0
 • ~weinachten 2015-05-20 22:42:57

  Byda doma

  0 2
 • ~julia.malina 2015-05-21 00:06:32

  Aktualnie jestem bardzo daleko od Polski a pomimo to zadałam sobie trud aby zagłosować w II turze wyborów. Zostałam wczoraj wciagnięta na listę wyborców, ale poczatkowo chciano mnie zwyczajnie zbyć. Popełniłam w przeszlości błąd i wstąpiłam do PO. Jestem niepokorna i dlatego nie zabiegano o moją osobę. Rozczarował mnie lider, pan Krząkała, bez temperamentu, charyzmy i, jak widac obserwując trybunę sejmową, niezbyt pracowity. Nie wiem czy chociaż raz zabrał głos w jakiejś dyskusji. Zaapomnieli o mnie. I dobrze.
  Pis niewiele lepszy. Będąc z prośbą o interwencję u jednego z przedstawicieli tej partii usłyszelismy , że niestety " ale wiecie Państwo u nas wszystko załatwia sie pod stołem i w zwiazku z tym ja nic nie mogę. A najlepiej idźcie z tą sprawą do tabloidów. O pozostałej dwójce mówi cały Rybnik wyliczając profity jakie wiążą się z zajmowanymi przez nich synekurami. Ja jednak zagłosuję na pana Andrzeja Dudę. Mam taką nadzieję, że ten Pan wierzy w to co mówi i będzie chciał coś zmienić. A poza tym w w PiSie jest jeszcze parę osób, które są ideowcami. Kandydat Bronikłam Komorowski od tygodnia nie przestaje mnie zaskakiwać pomysłami i obietnicami, które do niedawna były mu i całej Platformie całkiem obce. Nie moge przyznać się rodzinie co do moich aktualnych preferencji. Sa całkowicie zmanipulowani i do tego pozbawiono ich umiejętności analizowania informacji, odsiewania plew i rzeczowej analizy. Bye .... Miłego wieczoru

  0 4
 • ~bartezz 2015-05-21 00:40:35

  Bronek górą, reszta kanałami!!!!

  3 0
 • ~awas 2015-05-21 00:57:51

  donia96 - bo te minusy to ty dajesz, siedzisz cały dzień przed kompem i minusujesz hehe ;-))) jeżeli masz 19 lat wg. twojego nicku "donia96" - to co ty dziewczynko zabierasz głos na temat polityki jak robisz jeszcze w pampersy ;-)

  8 0
 • ~bikerek 2015-05-21 09:53:55

  https://www.youtube.com/watch?v=A6xUOOKLffM Oglądajcie górnicy i nie tylko.

  1 0
 • ~inzynier 2015-05-21 11:57:24

  Kto jeszcze dzisiaj zagłosuje na Bronisława Komorowskiego? Jeżeli politycy Platformy Obywatelskiej np.b. minister Elżbieta Bieńkowska uważa,że za 6000 zł miesięcznie może pracować tylko idiota ! albo......ZŁODZIEJ! Decyzja należy do państwa.Tym,którzy pomimo wszystko oddadzą swój głos w niedzielę 24 Maja 2015 roku na Bronisława Komorowskiego winszuję!

  0 6
 • ~smr 2015-05-21 23:07:48

  Dobrze, że blondyna wyemigrowała do Brukselki bo pewnie na jakimś stosie na hałdzie by płonęła .... maskara, czekamy na dalsze przecieki co te peowskie lemingi wygadywały, żrąc za naszą kasę ...

  0 2
 • ~bikerek 2015-05-22 08:53:40

  To dlaczego celebryci tak popierają hasło "BronkuMusisz" http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Warzecha-Nie-ma-powodu-by-glosowac-na-Komorowskiego,wid,17558027,wiadomosc.html?ticaid=114e88&_ticrsn=3 . "Panie prezydencie to nie był gołąb, to był gong ;)"

  0 0
 • ~Aliche 2015-05-22 10:47:10

  Jak widzę te przebrzydłe ryje, to aż się nóż w kieszeni otwiera. Złodzieje, oszuści i manipulatorzy. Na pewno na żadnego nie zagłosuję. Żałosne jest to, że tylu z Was narzeka, a i tak w naszym mieście jak i w Państwie rządzi klan POtrzepanych. Albo jesteście tak głupcy i chcecie być czyimś sługą, albo wyniki są totalnie podstawione.

  0 0
 • ~jkk 2015-05-22 16:54:20

  kto płaci tym borokom piszącym peany nt pisuarów ? jeśli to piszą Ślązacy to gratuluję wisielczego humoru.
  Myślicie że psychopata Jarkacz po zdobyciu prezydentury będzie was traktował łagodniej niż swoich dupolizaczy ?
  że uratuje górnictwo ?
  OD 70 LAT ŻADEN POLSKI RZĄD NIE MIAŁ POMYSŁU NA GÓRNICTWO INNEGO JAK TYLKO KRAŚĆ ZAROBIONE PRZEZ GÓRNIKÓW PIENIĄDZE. PREZYDENT - PACYNKA PISOWA MOŻE TO ZMIENI - NA GORSZE !!!

  0 0
 • ~bikerek 2015-05-22 17:04:09

  http://abctygodnik.pl/artykuly/447-bienkowska-jedzac-halibuta-z-krewetkami-w-mleku-kokosowym-za-6-tys-zl-to-pracuje-idiota W takim świecie żyje PO. Wy duraki tyrać za 1680 i głosować na nas, a my sie bawimy za wasze. Teraz EB zarabia 83000. PBK nie przyznaje się do PO, a z jakiej partii jest Ale najcelniejsze pytanie od AD do PBK to: kto podpisał podwyżkę Vat z 8 na 23 % na ubranka dla dzieci - ten kto stawia ponad wszystko politykę prorodzinną. Na PBK głosują tylko urzędasy przyczepione od stanowisk .

  2 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy potrafimy ze sobą rozmawiać mimo różnic w poglądach?
Oddanych głosów: 1021