Udany weekend siatkarzy

2005-12-07, Autor:
Siatkarze TS Volley Rybnik wrócili na fotel lidera III ligi.

Delic Pol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 0 : 3  (22, 22, 18)

W sobotę 3 grudnia siatkarzy TS Volley Rybnik grających w rozgrywkach III ligi czekał trudny wyjazd do Częstochowy. Przypomnę, że w pierwszej rundzie rozgrywek, Delic Pol Norwid pokonał w Rybniku naszą ekipę po zaciętym meczu 3 : 2. Sobotni wieczór należał jednak do siatkarzy z Rybnika, którzy zdecydowanie ograli w trzech setach utytułowanego rywala.

TS Volley Rybnik - MKS MOS Płomień Sosnowiec 3 : 0  (20, 21, 14)

W niedzielę 4 grudnia nasi siatkarze podejmowali na hali w Boguszowicach młodą drużynę z Sosnowca. Trzeba pamiętać, że Płomień również dał się we znaki naszej drużynie i w pierwszej rundzie urwał nam dwa sety (czyli jeden punkt). Niedzielny mecz pokazał jednak w pełni różnicę dzielącą oba zespoły. Tylko trzy sety, a ostatni to już tylko „gra do jednej bramki”.

Drużyna TS Volley Rybnik zagrała w następującym składzie:, Sławomir Kowalczyk – kapitan, Daniel Danielewicz, Arkadiusz Woźniak, Karol Jaciów, Artur Danielewicz, Michał Łata, Michał Potera – libero, Grzegorz Jaruga, Adam Grzelec, Mateusz Blic. Trenerem jest Wojciech Kasperski.

Dwa mecze i dwa zwycięstwa bez straty seta – ten doskonały bilans weekendu pozwolił drużynie TS Volley wrócić na fotel lidera rozgrywek III ligi!