TS ROW Rybnik wyszarpał wygraną z Rolnikiem w 90. minucie. Zobacz zwycięskiego gola! (wideo)

2023-09-23, Autor:

W 6. kolejce II ligi w meczu z Rolnikiem Biedrzychowice rybnickie piłkarki wyszarpały zwycięstwo w 90. minucie. Decydującego gola na 2:1 zdobyła Maja Stopka.

W piątym meczu sezonu piłkarki TS ROW Rybnik zanotowały trzecie zwycięstwo. Jednak nie przyszło ono łatwo. Na boisku w Boguszowicach trudnym rywalem okazał się Rolnik Biedrzychowice. Przyjezdne objęły prowadzenie w 40. minucie po golu Magdaleny Nagody.

TS ROW wyrównał w 70. minucie za sprawą niezawodnej Agaty Sobkowicz. Trzy punkty gospodyniom zapewniła Maja Stopka, która trafiła do siatki Rolnika w 90. minucie!

Maja Stopka strzela zwycięskiego gola - zobacz wideo:

W następnej kolejce TS ROW zagra na wyjeździe z Dębem Zabierzów Bocheński.

TS ROW Rybnik – Rolnik Biedrzychowice 2:1 (0:1)

0:1 - Nagoda (40), 1:1 – Sobkowicz (70), 2:1 – Stopka (90)

14 Vanessa Sójka

6. kolejka grupy południowej II ligi: PTC Pabianice - Dąb Zabierzów Bocheński, ROW Rybnik - Rolnik Biedrzychowice 2-1 AZS UJ II Kraków - Unia Lublin 0-0 Czarni II Sosnowiec - Sokół Kolbuszowa Dolna, MOSiR Lubartów - Respekt Myślenice 1-1 MKS Myszków - Wanda Nowa Huta

1. Unia Lublin 6 14 4 2 0 21-6
2. AZS UJ II Kraków 6 12 3 3 0 12-4
3. MOSiR Lubartów 6 10 3 1 2 15-9
4. ROW Rybnik 5 10 3 1 1 10-7
5. Wanda Nowa Huta 5 8 2 2 1 7-8
6. Dąb Zabierzów Bocheński 5 7 2 1 2 12-8
7. Rolnik Biedrzychowice 5 6 2 0 3 6-19
8. Czarni II Sosnowiec 5 5 1 2 2 12-11