TS ROW Rybnik wygrał sparing ze Śląskiem Wrocław

2020-07-04, Autor:

W pierwszym meczu kontrolnym po wznowieniu treningów piłkarki TS ROW Rybnik zmierzyły się z rywalkami z ekstraligi, zespołem Śląska Wrocław.

W pierwszej połowie meczu ze Śląskiem w składzie ROW-u zaprezentowały się zawodniczki, które są już związane umowami z rybnickim klubem. Pojawiły się również te piłkarki, które praktycznie są już w rybnickiej drużynie.

Druga połowa była szansą dla młodych dziewczyn, które walczą o pierwszą jedenastkę. Sprawdzane były także zawodniczki, które chcą przekonał trenera Wojtalę i walczą o angaż.

We Wrocławiu ROW wygrał 1:0. To drugie w przeciągu pół roku zwycięstwo z utytułowanym zespołem Śląska, który wzmacnia się i zapowiada walkę o najwyższe cele. W tym kontekście wygrana rybniczanek jest tym bardziej cenna

WKS Śląsk Wrocław - ROW Rybnik 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 - 62' zawodniczka testowana

WKS Śląsk Wrocław (I połowa): Bocian – Krysman, Dudziak, Ostrowska, Korda – Homa, Wróblewska, Kulig, Iwaśko, Mularczyk – Czudecka

WKS Śląsk Wrocław (II połowa): Rydlewska – Turowska, Malinowska, Węcławek, Korda – Żurek, Jurczenko, Martyna Buś, Solawa, Marcelina Buś – Przelicka

ROW Rybnik (I połowa): Kuś – Botor, Krzyżok, Guzik, Wieczorek – Gancarczyk, Zdechovanowa (23. Wiśniewska), Smidova, Matla – zawodniczka testowana

ROW Rybnik (II połowa): Dulak – Botor, Sokół, Kozielska, Wieczorek – Gancarczyk, Wiśniewska, Bieryło, Aumiller – zawodniczka testowana

Źródło: slaskwroclaw.pl

Oceń publikację: + 1 + 25 - 1 - 2