TS ROW Rybnik: remis ze Ślęzą Wrocław na inaugurację rundy wiosennej

2023-03-11, Autor:

Na inaugurację rundy wiosennej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały w Kamieniu ze Ślęzą Wrocław 2:2.

Dziś na boisku w Kamieniu odbył się mecz drużyn pretendujących do awansu do I ligi. Po rundzie jesiennej Ślęza Wrocław była wiceliderem, a TS ROW Rybnik zajmował trzecie miejsce.

Mecz lepiej rozpoczęły gospodynie, które już w 2. minucie objęły prowadzenie. Do bramki Ślęzy trafiła niezawodna Agata Sobkowicz. W 24. minucie wyrównała Oliwia Adamiec.

W drugiej połowie wrocławianki strzeliły drugiego gola. Na listę strzelców wpisała się Zuzanna Walczak. Remis dla ROW-u uratowała w 83. minucie Edyta Botor.

W następnej kolejce rybniczanki zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Zduńska Wola.

TS ROW Rybnik – Ślęza Wrocław 2:2 (1:1)

1:0 - Sobkowicz 2′
1:1 - Adamiec 24′
1:2 - Walczak 75′
2:2 - Botor 83′

12. kolejka grupy południowej II ligi:

ROW Rybnik - Ślęza Wrocław 2:2 Rolnik Biedrzychowice - Dąb Zabierzów Bocheński 2:1, Wanda Nowa Huta - Podgórze Kraków, KSP Kielce - AZS UJ II Kraków, Unia Lublin - Respekt Myślenice, Pogoń Zduńska Wola - Sokół Kolbuszowa Dolna