TS ROW Rybnik mało gościnny dla piłkarek Dębu Zabierzów Bocheński

2023-03-26, Autor:

W 14. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały z Dębem Zabierzów Bocheński aż 7:0.

Dziś do Kamienia przyjechał ostatni w tabeli II ligi Dąb Zabierzów Bocheński. Rybnickie piłkarki były mało gościnne dla outsidera rozgrywek i zwyciężyły aż 7:0.

Jeszcze przed przerwą hat-tricka ustrzeliła niezawodna Agata Sobkowicz. Trafiła także Maja Stopka i w pierwszej połowie wynik brzmiał 4:0.

Po zmianie stron swojego drugiego gola zdobyła Stopka. Na listę strzelców wpisała się także Julia Krzyżok. W międzyczasie rywalki wbiły sobie bramkę samobójczą.

Po tym zwycięstwie TS ROW jest na czwartym miejscu w tabeli II ligi.

W następnej kolejce rybniczanki zmierzą się na wyjeździe z Unią Lublin.

14. kolejka grupy południowej II ligi:

ROW Rybnik - Dąb Zabierzów Bocheński 7-0 Ślęza Wrocław - Podgórze Kraków 7-0 Rolnik Biedrzychowice - AZS UJ II Kraków 3-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) - Respekt Myślenice 0-1 KSP Kielce - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Unia Lublin - Pogoń Zduńska Wola