TS ROW Rybnik: lider bezlitosny dla MTS-u Knurów

2023-02-04, Autor:

W 8. kolejce I ligi futsalu TS ROW Rybnik wygrał przed własną publicznością z MTS-em Knurów 8:2.

Futsalistki ROW-u są liderem I ligi i bez problemów pokonały dziś MTS Knurów.

W hali „Ekonomika” strzelanie już w pierwszej minucie rozpoczęła Maja Stopka. Kilkadziesiąt sekund później ta sama piłkarka podwyższyła na 2:0. Kolejne gole dla ROW-u strzeliły Katarzyna Jasińska i Agata Sobkowicz. Następnie dwa razy do siatki MTS-u trafiła Marlena Jaszyk. Tuż przed przerwą na 7:0 podwyższyła Sabina Nowosielska.

W drugiej połowie dla rybniczanek gola zdobyła jeszcze Petra Zdechovanova. Rywalki odpowiedziały dwoma trafieniami Patrycki Wołczyk. Mecz zakończył się wygraną ROW-u 8:2.