Koszykarki RMKS RYBNIK rozpoczynają drugoligowy sezon
0

W najbliższą niedzielę 27 września koszykarki RMKS Rybnik w hali widowiskowo sportowej MOSiR w Rybniku - Boguszowicach meczem z Zagłębiem Sosnowiec zainaugurują rozgrywki 2 ligi region południe. Początek meczu jest o godz. 16.00, wstęp wolny.

2020-09-23 245 Autor: tora
Klasa okręgowa: Pierwszy Chwałowice wygrał z Płomieniem
3

Po dziewięciu kolejkach rybnickiej grupy klasy okręgowej liderem jest LKS Forteca Świerklany. Jak radzą sobie drużyny z naszego miasta?

2020-09-22 976 Autor: ad
Studio Tańca Vivero z medalami mistrzostw Polski w tańcu sportowym
0

Bardzo udane występy mają za sobą tancerze reprezentujący Rybnik w mistrzostwach Polski w tańcu sportowym.

2020-09-21 2400 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: mistrzowska drużyna z ZSP nr 10
3

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rybniku zdobył Drużynowe Mistrzostwo Polski w szkolnych rozgrywkach szachowych.

2020-09-21 851 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik z medalem mistrzostw Polski w biegu na 10 km
1

Drużyna TL ROW Rybnik wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski w biegu na 10 km.

2020-09-21 691 Autor: ad
ROW 1964 wygrał w Goczałkowicach (wideo)
0

W 9. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 3:2.

2020-09-20 2054 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: Szymon Ludwiczak z Rybek Rybnik wicemistrzem Polski
0

Na torze w Chwałowicach wicemistrzem Polski w miniżużlu został zawodnik Rybek Rybnik, Szymon Ludwiczak.

2020-09-20 1254 Autor: ad
Krzysztof Klonek na ławce trenerskiej TS ROW Rybnik
0

Ciekawy transfer w kadrze trenerskiej TS ROW Rybnik. Drużynę juniorek poprowadzi Krzysztof Klonek.

2020-09-17 3549 Autor: ad
Finał MMPPK: „Rekiny” na szóstym miejscu
0

Dziś na torze przy ul. Gliwickiej został rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na swoim torze młode „Rekiny” zajęły szóste miejsce.

2020-09-17 1195 Autor: ad
Mistrzowie Śląska w Grupie Kolarskiej Viktoria Rybnik
0

Bardzo dobry wynik w mistrzostwach Śląska w kolarstwie górskim zaliczyła Grupa Kolarska Viktoria Rybnik.

2020-09-16 1567 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dawid Piestrzyński piąty w Rybniku
0

Na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku został zorganizowany turniej o Puchar Ekstraligi 250 cc.

2020-09-16 1277 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: mistrzowie Śląska z RMKS-u Rybnik
4

W mistrzostwach Śląska juniorów młodszych w Siemianowicach Śląskich bardzo dobrze spisali się szpadziści RMKS-u Rybnik.

2020-09-15 1597 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Business Champions League 2020/21
0

Czy Biedronka Team obroni tytuł mistrzowski z poprzedniej edycji „Business Champions League”? O tym przekonamy się już wkrótce!

2020-09-15 1253 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik pokonał w sparingu Olimpię Wodzisław
0

Wynikiem 49:39 dla gospodyń zakończył się mecz sparingowy RMKS Rybnik z Olimpią Wodzisław rozegrany w poniedziałek 14 września w hali w Boguszowicach. Dla obydwu zespołów spotkanie było elementem przygotowań do sezonu II ligi koszykówki kobiet.

2020-09-15 1968 Autor: Tomasz Raudner
PGG ROW postawił się faworytowi z Wrocławia. Koniec sezonu rybniczan
4

W ostatnim meczu tego sezonu w Rybniku żużlowcy PGG ROW-u nie wygrali, ale postawili się faworyzowanej Betard Sparcie Wrocław i godnie pożegnali się z kibicami na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2020-09-14 10204 Autor: ad
Miniżużel: rewelacyjny występ Rybek Rybnik w Bydgoszczy
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

2020-09-14 2904 Autor: ad
Szachy: Zefir z dwoma medalami mistrzostw Polski juniorów
0

Dwa medale mistrzostw Polski juniorów wywalczyły zawodniczki Klubu Szachowego Zefir Boguszowice.

2020-09-13 1398 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Skutery wodne: Dariusz Gryt mistrzem Polski
1

Dariusz Gryt z Moto H2O Rybnik został mistrzem Polski skuterów wodnych.

2020-09-13 5248 Autor: ad
Medale rybnickich dżudoczek w Brno Cup 2020
0

Bardzo dobry występ w Brnie zanotowały dżudoczki z Rybnika, które łącznie wywalczyły cztery medale.

2020-09-12 1521 Autor: ad
ROW 1964: w Rybniku lepszy Pniówek Pawłowice
5

W 8. kolejce 3. grupy III ligi ROW 1964 Rybnik przegrał przed własną publicznością z Pniówkiem Pawłowice.

2020-09-12 2760 Autor: ad
TS ROW Rybnik przegrał w Sosnowcu
5

W 6. kolejce ekstraligi kobiet piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec.

2020-09-12 2270 Autor: ad
Znamy nowych mistrzów Polski biegów przeszkodowych
0

W weekend 5-6 września w Rybniku odbyły się III Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych (Obstacle Course Racing). Ich organizatorem było Stowarzyszenie OCR Polska a gospodarzem MOSiR Rybnik-Kamień. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, patronował mu również Marszałek Województwa Śląskiego – Jakub Chełstowski i Prezydent Miasta Rybnik – Piotr Kuczera. Partnerem Strategicznym i Gospodarzem mistrzowskich zmagań było Miasto Rybnik i MOSiR Rybnik.

2020-09-12 1063 Autor: MOSiR Rybnik
Urszula i Stefan Molscy: lekkoatletyczne małżeństwo na medal!
0

22-23 sierpnia w Lublinie odbyły się jubileuszowe XXX Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Masters. W imprezie bardzo dobrze spisała się małżeńska para z Rybnika, Urszula i Stefan Molscy.

2020-09-11 1246 Autor: ad
Motocross: sportowe wakacje Rocha Wujca
0

Bardzo aktywne wakacje ma za sobą młody zawodnik motocrossowy z Rybnika, Roch Wujec.

2020-09-11 1322 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamień Extreme Kids - Rybnik 2020
0

W sobotę 26 września (godz. 11:00-14:00) na terenie ośrodka w Kamieniu zostanie zorganizowana impreza sportowa dla dzieci – Kamień Extreme Kids.

2020-09-10 1747 Autor: ad
Rybnicki kolarz Mikołaj Szulik mistrzem Polski
0

16-letni mieszkaniec Rybnika, Mikołaj Szulik (UKS Avatar), został mistrzem Polski juniorów młodszych ze startu wspólnego.

2020-09-10 1107 Autor: ad
ŚZPN: walkower był słuszny. TS ROW Rybnik nie składa broni
2

Śląski Związek Piłki Nożnej był nieugięty. TS ROW Rybnik przegrał walkowerem z KKS Czarni II Sosnowiec, ponieważ metalowa konstrukcja na boisku nawet po przeniesieniu stwarzała zagrożenie dla piłkarek. Rybnicki klub zapowiada, że nie odpuści osobom, które postawiły przeszkodę, czyli organizatorom Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych OCR.

2020-09-10 5573 Autor: Bartłomiej Furmanowicz