Puchar Polski Podokręgu Rybnik: ROW 1964 Rybnik wygrał z Naprzodem Rydułtowy
0

W zaległym meczu II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Naprzodem Rydułtowy.

2019-09-18 342 Autor: ad
Mistrzostwa Polski: najlepsi judocy w Rybniku
0

Jedną z większych imprez organizowanych w tym roku w Rybniku będą seniorskie mistrzostwa Polski w judo. Odbędą się one w boguszowickiej hali. W akcji będzie można zobaczyć kilku zawodników z dwóch rybnickich klubów: Polonii i Kejza Team.

2019-09-18 791 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW II Rybnik w finale wojewódzkiego Pucharu Polski
0

Rezerwy TS ROW Rybnik awansowały do finału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego.

2019-09-18 266 Autor: ad
Business Champions League 2019-2020
0

Drużyna Tenneco Rybnik zarówno w hali sportowej, jak i na boisku trawiastym zwyciężyła poprzednie edycje rozgrywek „Business Champions League”.

2019-09-18 295 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Baseball: Silesia Rybnik z brązowym medalem mistrzostw Polski
0

W miniony weekend baseballiści KS Silesia Rybnik wywalczyli brązowe medale mistrzostw Polski.

2019-09-17 1830 Autor: ad
RMKS Rybnik: Anna Pierchała z medalem mistrzostw Śląska w boksie
1

Na odbywających się w Gliwicach międzynarodowych mistrzostwach Śląska kobiet wystartowała Anna Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2019-09-17 1663 Autor: ad
RMKS Rybnik: znamy skład na II ligę kobiet. Są nowe twarze
1

Poznaliśmy skład RMKS Rybnik na zbliżający się wielkimi krokami sezon II ligi koszykówki kobiet. Do drużyny dołączyło kilka zawodniczek z innych klubów, a także rybnickie kadetki.

2019-09-17 2608 Autor: Tomasz Raudner
Prezydent Kuczera już się szykuje na dniówkę w warsztacie
7

Prezydenta Rybnika – Piotra Kuczerę czeka dniówka w warsztacie klubu żużlowego PGG ROW Rybnik. To efekt przegranego zakładu z wiceprezesem ROW-u Maciejem Kołodziejczykiem.

2019-09-17 7745 Autor: Redakcja
MKSz Rybnik: Honorata Kucharska mistrzynią świata juniorek w szachach szybkich
1

Honorata Kucharska została mistrzynią świata juniorek do lat 18 lat w szachach szybkich. To kolejny międzynarodowy sukces zawodniczki MKSz Rybnik.

2019-09-16 2772 Autor: ad
Klasa okręgowa: Rymer Rybnik nie dojechał do Marklowic
2

Za nami 8. kolejka 3. grupy klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik”. Jak wypadły w niej drużyny z naszego miasta?

2019-09-16 3704 Autor: ad
Wyścigi motocyklowe: Paweł Hanusek na podium Pucharu Polski
0

Paweł Hanusek z Rybnika z powodzeniem rywalizował w zawodach Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych w klasie 125SP na Aprili RS125.

2019-09-16 2758 Autor: ad
TS ROW Rybnik: 4 mecze i tylko 1 stracony gol
0

W niedzielne południe w podkieleckich Daleszycach piłkarki TS ROW Rybnik zmierzyły się z miejscową Spartą.

2019-09-15 3705 Autor: ad
Rybniccy żużlowcy awansowali do PGE Ekstraligi!
18

W finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Arged Malesa TŻ Ostrovią 49:41 i awansował do PGE Ekstraligi!

2019-09-15 40113 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik mistrzem Polski
0

Główna Komisja Sportu Żużlowego anulowała 12. rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Tym samym najlepszym zawodnikiem w naszym kraju został Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik!

2019-09-13 5996 Autor: Adam Doliba
I Puchar Polski juniorów młodszych: dwa medale rybnickich szermierzy
3

W miniony weekend w Obornikach Śląskich odbył się I Puchar Polski Juniorów młodszych (do lat 17). Znakomicie na początku sezonu spisali się rybniccy szermierze.

2019-09-12 5714 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Chmiel szósty w finale Srebrnego Kasku
0

Zawodnik PGG ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, zajął szóste miejsce w finale Srebrnego Kasku.

2019-09-12 6433 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Krzysztof Swinka urwał dźwignię zmiany biegów
0

W ostatni weekend w czeskiej miejscowości Branna zawodnik z Rybnika, Krzysztof Swinka, wystartował w drogowym wyścigu motocykli klasycznych – „XXI. Kolštejnský okruh o cenu Vaclava Paruse”.

2019-09-12 5808 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: wyniki II rundy
0

Dziś zostały rozegrane mecze II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Imponujące zwycięstwo zanotowały rezerwy ROW-u 1964.

2019-09-11 7077 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik już bez Jacka Trzeciaka wygrał ze Stalą Brzeg
0

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali ze Stalą Brzeg 2:0. Na ławce trenerskiej rybniczan zabrakło po raz pierwszym w tym sezonie Jacka Trzeciaka.

2019-09-11 8054 Autor: ad
Rybniczanie pływali do tyłu i pomagali innym
0

W miniony weekend w Krakowie odbyła się niecodzienna forma rywalizacji sportowej, a mianowicie mistrzostwa świata w pływaniu do tyłu. W imprezie wzięli udział pływacy z Rybnika.

2019-09-09 7948 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: MKMŻ Rybki Rybnik drużynowym mistrzem Polski!
1

Złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu zdobyli zawodnicy Rybek Rybnik.

2019-09-08 9943 Autor: ad
Rysy pokonane! TS ROW Rybnik prowadzi z kompletem punktów
1

Piłkarki TS ROW Rybnik idą jak burza i po trzech meczach w I lidze prowadzą z kompletem punktów.

2019-09-08 9998 Autor: ad
Baseball: Silesia Rybnik nie obroni tytułu mistrza Polski
0

W półfinałach ekstraligi baseballu Silesia Rybnik nie dała rady Dębom Osielsko. Rybniczanom pozostała walka o 3. miejsce.

2019-09-08 9398 Autor: ad
Derby Rybnika w klasie okręgowej: rezerwy ROW-u 1964 wygrały z Rymerem
0

Za nami 7. kolejka 3. grupy klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik”, w której doszło do pojedynku dwóch drużyn z Rybnika.

2019-09-08 9633 Autor: ad
Jacek Trzeciak nie jest już trenerem piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik
0

W dniu dzisiejszym zakończyła się współpraca ROW-u 1964 Rybnik z trenerem Jackiem Trzeciakiem.

2019-09-08 11485 Autor: ad
Finał Nice 1. LŻ: minimalna porażka PGG ROW-u Rybnik w Ostrowie
11

W pierwszym meczu finałowym rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Arged Malesa TŻ Ostrovia 44:46. Rewanż za tydzień na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2019-09-08 23341 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Miedzią II Legnica
3

W 6. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Miedzią II Legnica 1:4.

2019-09-07 12162 Autor: ad
Szachy: Martyna Starosta z medalem MP
0

Martyna Starosta z Jejkowic stanęła na podium mistrzostw Polski w szachach szybkich i błyskawicznych.