BJJ: Octagon z 4 medalami

2009-11-23, Autor:
W V Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zawodnicy rybnickiego klubu Octagon zdobyli cztery medale.

W imprezie, która odbyła się w Koźminie Wielkopolskim, wystartowało około 700 zawodników z całej Polski. Najlepszy wśród rybniczan był Paweł Zasada. Zawodnik Octagonu w kategorii 88,3 kg zdobył złoty medal.

Pozostałe medale, wszystkie brązowe, wywalczyli: Ewelina Arendarska w kat. 56 kg, Marcin Wilk w kat. 94,3 kg i Grzegorz Mandzyn w kat. 82,3 kg.

Warto dodać, że w rywalizacji drużynowej Octagon Rybnik został sklasyfikowany na 13. miejscu.