ROW wygrał w Namysłowie

2009-10-10, Autor:
W 10. kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik wygrał w Namysłowie ze Startem 2:1.

Spotkanie w Namysłowie nie należało do najłatwiejszych. Gospodarze już w 15. minucie objęli prowadzenie. Rybniczanie wyrównali dopiero na początku drugiej połowy. Gola z rzutu karnego zdobył Paweł Krzysztoporski. Trzy punkty drużynie prowadzonej przez Dariusza Widawskiego zapewnił Marcin Grolik. Obrońca ROW-u trafił w 72. minucie.

Po zwycięstwie w Namysłowie ROW nadal prowadzi w tabeli III ligi. Drugie miejsce zajmuje Ruch Zdzieszowice, który pewnie pokonał Skalnika Gracze 3:0. Na trzecim miejscu plasuje się BKS Stal Bielsko-Biała.

Start Namysłów - Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:0)
1:0 - Pabiniak (15), 1:1 - Krzysztoporski (51 - karny), 1:2 - Grolik (72).

10. kolejka III ligi (grupa opolsko-śląska)

Skałka Żabnica - Orzeł Babienica/Psary 1:0

Victoria Częstochowa - TOR Dobrzeń Wielki 3:3

Start Namysłów - Energetyk ROW Rybnik 1:2

Rozwój Katowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1

Ruch Zdzieszowice - Skalnik Gracze 3:0

Rajfel Krasiejów - LZS Leśnica 0:1