Remis w Skoczowie. We wtorek Ruch

2008-11-09, Autor:
W XIII kolejce III ligi (grupa opolsko – śląska) Energetyk ROW Rybnik zremisował w Skoczowie z Beskidem 1:1.

Mecz w Skoczowie bardzo dobrze rozpoczęli rybniczanie. Już w 7. minucie pierwszego gola zdobył Grzegorz Dzięgielowski. Jak się później okazało, była to pierwsza i ostatnia bramka piłkarzy Franciszka Krótkiego tego dnia. Na trafienie „Dzięgla” w 22. minucie odpowiedział Damian Zdolski. Mecz sąsiadów z tabeli (Energetyk ROW jest siódmy, Beskid – ósmy) zakończył się remisem 1:1.

Kolejne spotkanie rybniczanie rozegrają z dziewiątym w tabeli Ruchem Zdzieszowice, który wygrał wczoraj z Rajfelem Krasiejów 2:1. Mecz odbędzie się we wtorek 11 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Gliwickiej.

Beskid Skoczów – Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:1)

Bramki: 7 min. Dzięgielowski - 0:1, 22 min. Zdolski - 1:1.

ROW: Skrocki - Procek (81' Pacholski), Reclik, Mitura, Janik - Kasprzak (46' Szatkowski), Sałek, Jary, Żyrkowski (81' Kuś) - Dzięgielowski, Buchała (64' Jaśkiewicz).