Przyleci Orzeł

2008-09-18, Autor:
Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze Energetyka ROW Rybnik będą mieli szansę na rehabilitację w meczu z Orłem Babienica/Psary.

Minione dwa tygodnie nie były udane dla piłkarzy Franciszka Krótkiego. Najpierw porażka z faworyzowanym Ruchem Radzionków (czytaj więcej), a następnie przegrana w ostatnich minutach w Bielsku (czytaj więcej). Obaj rywale z najwyższej półki III ligi. Tym razem zapowiada się łatwiejszy przeciwnik. Orzeł Babienica/Psary zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem dwóch wygranych, dwóch remisów i dwóch porażek. O tym, że nie można lekceważyć tej drużyny, przekonał się Ruch Radzionków. W pierwszej kolejce popularne „Cidry” przegrały z Orłem 1:2, tracąc gola w ostatniej minucie. Była to ich jedyna porażka w tym sezonie.

Energetyk ROW aktualnie jest na szóstym miejscu. Rybniczanie z pewnością mają w głowach dwie ostatnie porażki i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w spotkaniu z Orłem. Początek meczu w sobotę 20 września o godzinie 16:00.