Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza na kolejny spektakl w ramach Rodzinnego Poranku Teatralnego.
W niedzielę 10 października o godz. 11:00 w DK Chwałowice zostanie wystawiony spektakl „Piracka przygoda” w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły.
Czy sztorm, czy cisza morska, załoga kapitana Bakobrodego przemierza morza i oceany w poszukiwaniu skarbu! Szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i straszny potwór morski... ale wszystko w nieco krzywym zwierciadle. Jeśli dodamy do tego jeszcze piracki statek, bajeczną dekorację, charakterne lalki i sporą dawkę humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!
– Nasi mali widzowie są już trochę starsi, dlatego postanowiliśmy zaproponować spektakl dla widzów od 4. roku życia – słyszymy od organizatorów.
Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie domu kultury lub na stronie biletyna.pl.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Odszedł Marcin Zaręba – dusza Celtic Pubu i mecenas jam session w Rybniku
15198Znamy wstępne wyniki egzaminu dojrzałości. Jak poszło maturzystom z Rybnika?
8390Ponad setka górali, piękno gór i muzyki. Nocna Orkiestra Eksperymentalna z Rybnika wzięła udział w monumentalnej produkcji! (wideo)
7739Dotknąć natury, wyjątkowe zajęcia leśne dla dzieci z Rybnika (zdjęcie)
4882Wszystko jasne dla ósmoklasistów - są wyniki ich egzaminów. Jak wypadli uczniowie z Rybnika?
4857Charytatywny stand-up dla Marcina z Celtic Pubu
+50 / -5Znamy wstępne wyniki egzaminu dojrzałości. Jak poszło maturzystom z Rybnika?
+36 / -0Ponad setka górali, piękno gór i muzyki. Nocna Orkiestra Eksperymentalna z Rybnika wzięła udział w monumentalnej produkcji! (wideo)
+26 / -1Wszystko jasne dla ósmoklasistów - są wyniki ich egzaminów. Jak wypadli uczniowie z Rybnika?
+18 / -3Odszedł Marcin Zaręba – dusza Celtic Pubu i mecenas jam session w Rybniku
+26 / -12TK kontra minister edukacji: kto naprawdę decyduje o religii w szkołach?
6Odszedł Marcin Zaręba – dusza Celtic Pubu i mecenas jam session w Rybniku
3Śląski miesiąc w SP1 w Rybniku – edukacja lokalna przez sztukę, tradycję i działanie
1Wakacje dla dzieci z lekkoatletyką
1Dotknąć natury, wyjątkowe zajęcia leśne dla dzieci z Rybnika (zdjęcie)
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert