Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik zremisował z MOSiR-em Lubartów

2023-10-29, Autor:

W 11. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały przed własną publicznością z MOSiR-em Lubartów.

Mecz w Kamieniu, w którym TS ROW zmierzył się z MOSiR-em Lubartów, lepiej rozpoczęły przyjezdne, które w 12. minucie objęły prowadzenie. Rzut karny na gola zamieniła Julia Litwińczuk.

Po zmianie stron w 53. minucie wyrównała Agata Sobkowicz. Po chwili ponownie na prowadzenie wyszedł MOSiR Lubartów. Tym razem bramkarkę ROW-u pokonała Katarzyna Kot. Odpowiedź rybniczanek była jednak natychmiastowa. W 59. minucie wynik na 2:2 ustaliła Katarzyna Jasińska.

W tabeli II ligi TS ROW zajmuje 5. miejsce. W dziewięciu meczach uzbierał 17 punktów.

TS ROW Rybnik – MOSiR Lubartów 2:2 (0:1)

0:1 - Julia Litwińczuk (12), 1:1 - Agata Sobkowicz (53), 1:2 - Katarzyna Kot (58), 2:2 - Katarzyna Jasińska (59)

TS ROW:
1 Karolina Sok
5 Ailin Franzante
6 Katarzyna Jasińska (81’ Wiktoria Sobczyk)

11. kolejka grupy południowej II ligi:

Sokół Kolbuszowa Dolna - PTC Pabianice 1:1 Unia Lublin - Respekt Myślenice, Rolnik Biedrzychowice - Wanda Nowa Huta, Dąb Zabierzów Bocheński - MKS Myszków, ROW Rybnik - MOSiR Lubartów 2:2 AZS UJ II Kraków - Czarni II Sosnowiec 0:0

1. Czarni II Sosnowiec 11 21 6 3 2 49-16
2. Unia Lublin 10 21 6 3 1 27-11
3. MOSiR Lubartów 11 20 6 2 3 25-13
4. AZS UJ II Kraków 10 19 5 4 1 19-6
5. ROW Rybnik 9 17 5 2 2 17-20
6. Wanda Nowa Huta 10 15 4 3 3 19-15
7. MKS Myszków 9 13 3 4 2 18-13
8. Dąb Zabierzów Bocheński 10 10 3 1 6 14-22