Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik pożegnał się z Pucharem Polski

2022-10-26, Autor:

W 1/32 finału Pucharu Polski piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z rezerwami Resovii.

Na boisku w Rzeszowie wynik otworzyły gospodynie. W 16. minucie gola zdobyła Gabriela Kaput. W 31. minucie wyrównała Pamela Drożdż.

Zaraz po zmianie stron ponownie na prowadzenie wyprowadziła Resovię Gabriela Kaput. Jednak chwilę później znowu był remis. Do siatki rywalek trafiła Julia Krzyżok.

Decydujące o zwycięstwie gole Resovia zdobyła po godzinie gry. Najpierw, w 64. minucie, bramkę strzeliła Karolina Kurasz, a po 3 minutach wynik na 4:2 ustaliła Karolina Bednarz.

Tym samym do 1/16 finału Pucharu Polski awansowała Resovia, a TS ROW pożegnał się z rozgrywkami.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 4