Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik lepszy od Rolnika Biedrzychowice

2022-10-29, Autor:

W 10. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrał w Kamieniu z Rolnikiem Biedrzychowice 6:1.

Po dwóch meczach bez wygranej (remis z Wandą Nowa Huta i porażka z Respektem Myślenice), TS ROW Rybnik ponownie zgarnął 3 punkty. Siódme zwycięstwo w tym sezonie nasze piłkarki odniosły z Rolnikiem Biedrzychowice.

Po 20 minutach gry rybniczanki prowadziły z Rolnikiem już 3:0. Dwa gole zdobyła Agata Sobkowicz, a jedno trafienie dorzuciła Maja Stopka.

W 25. minucie gola samobójczego strzeliła Ailin Franzante i na przerwę TS ROW schodził z wynikiem 3:1.

Po zmianie stron rybnicka drużyna strzeliła kolejne trzy bramki. Najpierw gola zdobyła Pamela Drożdż. W 75. minucie rybniczanki wyręczyła Jenefer Jesuino Da Costa, która zaliczyła bramkę samobójczą. Wynik na 6:1 ustaliła Magdalena Łuczak.

W następnej kolejce TS ROW zmierzy się na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

10. kolejka grupy południowej II ligi: ROW Rybnik - Rolnik Biedrzychowice 6-1 Ślęza Wrocław - Wanda Nowa Huta 3-2 Dąb Zabierzów Bocheński - KSP Kielce, Podgórze Kraków - Unia Lublin 0-3 AZS UJ II Kraków - Pogoń Zduńska Wola, Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa Dolna