Pierwszy gol Bartosza Slisza w europejskich pucharach (wideo)

2023-08-25, Autor:

Pochodzący z Rybnika piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Slisz, zdobył swojego pierwszego gola w rozgrywkach europejskich.

Przypomnijmy, że w lutym 2020 roku wychowanek ROW-u Rybnik, Bartosz Slisz, opuścił szeregi Zagłębia Lubin i został piłkarzem Legii Warszawa. Stołeczny klub zapłacił za niego 1,5 miliona euro! Był to nowy rekordowy transfer wewnątrz ekstraklasy.

Rybniczanin we wrześniu 2021 roku zadebiutował w reprezentacji Polski w spotkaniu z San Marino. Zagrał od 46. minuty, zmieniając po przerwie Jakuba Modera.

Teraz 24-latek jest o krok od awansu z Legią do Ligi Konferencji Europy. W czwartek (24 sierpnia) w pierwszym spotkaniu czwartej rundy eliminacji strzelił swoją pierwszą bramkę w europejskich pucharach. Stało się to w 64. minucie w meczu z duńskim FC Midtjylland. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Rewanż w Warszawie odbędzie się w czwartek 31 sierpnia o godzinie 21:00.

Zobaczcie trafienie Bartosza Slisza (od 3:27):

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 1