Koszykarki w końcu wygrały

2008-10-19, Autor:
Po serii czterech porażek z rzędu koszykarki Mirosława Orczyka wygrały z Energą w Toruniu 67:64.

Spotkanie w Toruniu lepiej rozpoczęły gospodynie, które wygrały pierwszą kwartę 20:13. Kolejne starcia przyniosły remisy. Dopiero w ostatniej części meczu inicjatywę przejęły rybniczanki. Czwarta kwarta to ich 10-punktowe zwycięstwo i ostateczna wygrana w meczu 67:64.

Najlepszą zawodniczką UTEX-u ROW była Kasha Terry, która zdobyła 16 punktów.

Kolejnym rywalem rybniczanek będzie MUKS Poznań. Mecz odbędzie się w sobotę 25 października o godzinie 17:30 w Boguszowicach.

Energa Toruń – UTEX ROW Rybnik 64:67 (20:13, 18:18, 16:16, 10:20)

Energa: Moore 15, Krawiec 14, Moore 13, Gulak 10, Gala 5, Jasnowska 3, Waligórska 2, Tłumak 2, Żyłczyńska 0, Chełczyńska 0.

UTEX ROW: Terry 16, Perkins 14, Międzik 10, Trafimava 10, Chomać 9, Atkinson 8, Chomicka 0, Radwan 0, Stanek 0.

Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg 94:69 (31:15, 15:20, 27:18, 21:16)

CCC Polkowice - INEA AZS Poznań 66:53 (14:15, 19:12, 20:13, 13:13)

Wisła Can-Pack Kraków - Duda Leszno 88:65 (28:19, 19:14, 24:12, 17:20)

AZS Gorzów Wlkp. - PTK Pabianice 77:56 (24:13, 13:11, 23:15, 17:17)