Nokaut w Gorzowie

2008-03-27, Autor:
W drugim meczu ćwierćfinałowym Ford Germaz Ekstraklasy koszykarki UTEX-u ROW Rybnik przegrały w Gorzowie aż 39:86.

Magdalena Skorek zdobyła

dla UTEX-u ROW najwięcej

punktów w Gorzowie.

Koszykarki z Rybnika są tylko cieniem zawodniczek, które tak dobrze spisywały się przez większą część rundy zasadniczej. W drugim meczu fazy play-off tylko przez pierwszą kwartę toczyły wyrównany bój z rywalkami. Na parkiecie w Gorzowie gospodynie nie pozostawiły złudzeń, kto tego dnia jest lepszy. Prawdziwy popis gry dały w drugiej i czwartej kwarcie, kiedy to wygrały odpowiednio 29:12 i 25:9.

Stan rywalizacji po dwóch meczach wynosi 2:0 dla gorzowianek. Trzeci mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 marca o godzinie 18:00 w Rybniku. Z taką grą może to być ostatnie starcie obu drużyn, które o półfinał rywalizują do trzech zwycięstw.

Wygraj bilet na mecz >>

AZS PWSZ Gorzów - UTEX ROW Rybnik 86:39 (15:11, 29:12, 17:7, 25:9)
Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 2-0.

AZS PWSZ: Żurowska 16 (2x3), N'Garsanet 10, Moore 7, Szott 0, Czubak 0 oraz Ristić 18 (4), Kaszewska 9 (1), Chomać 7, Kaczmarczyk 7, Babicka 5, Czarnecka 5 (1), Pietraszek 2.

UTEX ROW: Skorek 7 (1x3), Bell 6, Dickens 5, Proszczenko 5 (1), Merideth 0 oraz Siljegović 7, Szymczak-Górzyńska 6, Błaszczak 3 (1), Chomicka 0, Głocka 0.

Wyniki ćwierćfinałów:

Lotos PKO BP Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 81:44 (19:7, 19:7, 19:15, 24:15)

Stan rywalizacji: 2:0

Wisła Can Pack Kraków - INEA AZS Poznań 88:55 (32:8, 23:19, 19:14, 14:14)

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - UTEX ROW Rybnik 86:39 (15:11, 29:12, 17:7, 25:9)

PKM Duda PWSZ Leszno - CCC Polkowice 60:56 (15:13, 17:13, 15:15, 13:15)