Kultura, rozrywka i edukacja

Medalowy sukces w jiu-jitsu

2013-04-04, Autor:
Trzej zawodnicy Monster Akademii wrócili z Ligi Brazylijskiego Jiu-Jitsu z medalami. Zawodnicy zdobyli jeden złoty oraz dwa brązowe krążki.

Złoty medal w kategorii +88,3 kg w niebieskich pasach zdobył Bartosz Żeliszczak. Brązowe medale w białych pasach wywalczyli Mikołaj Pajka w kategorii +88,3 kg oraz Kamil Kordela w wadze +79,3 kg.

Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu to coroczny turniej rozgrywany w Skale. Tym razem odbyła się już XVI edycja ligi, która jest dobrym przetarciem dla zawodników bjj do zbliżających się startów w Mistrzostwach Polski.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0