Medale pięściarzy

2007-11-19, Autor:
Kolejne sukcesy młodych bokserów reprezentujących barwy Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

W dniach od 15 do 18 listopada w Sokółce (woj. podlaskie) odbył się Puchar Polski Kadetów w boksie. W wadze do 54 kg zawodnik Rybnickiego Młodzieżowego Klubu  Sportowego - Mateusz Serkowski zdobył srebrny medal. W walce finałowej przegrał na punkty 2:3

Natomiast w Gilowicach 16 i 17 listopada odbył się II Turniej Bokserski im. Adamka. Zawodnicy RMKS-u wywalczyli na nim jeden złoty i dwa brązowe medale. W wadze +72 kg jako młodzik I miejsce wywalczył aktualny Wicemistrz Polski - Miłosz Laskowski. Wśród kadetów III miejsce zajął Daniel Mętlewicz, a jako junior tę samą lokatę wywalczył Roman Mężyk.