zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Lyski Rock Festival. Kto, kiedy zagra? Znamy imprezowy rozkład jazdy

2023-06-15, Autor: 

Na tę informację czekało zapewne wielu fanów mocnego grania. Organizatorzy Lyski Rock Festival opublikowali dzisiaj imprezowy rozkład jazdy. Zobaczcie, o której będą grały zaproszone kapele.

Reklama

O tym już Was informowaliśmy. Na tegorocznym festiwalu w Lyskach pojawią się legendy polskiego rocka: Farben Lehre, Strachy na Lachy, Kult i Hunter. Swój debiut będzie miał też rybnicki zespół Kakashi.

Dzisiaj organizatorzy Lyski Rock Festival opublikowali harmonogram imprezy. Przymnijmy, odbędzie się ona w ostatni weekend wakacji, czyli 25 sierpnia. Tak wygląda rozkład jazdy:

17:00 - otwarcie bramek
17:20 – Kakashi
17:50 - 18:00 rozpoczęcie imprezy
18:00 - 19:10 FARBEN LEHRE
19:10 - 19:30 przerwa
19:30 - 20:45 STRACHY NA LACHY
20:45 - 21:10 przerwa
21:10 - 23:00 KULT
23:00 - 23:30 przerwa
23:30 - 0:40 HUNTER
0:40 - zakończenie

Dodajmy też, że trwa sprzedaż biletów online. Zakończy się 31 lipca. Bilet normalny kosztuje 110 złotych, bilet motocyklowy (tylko kierowcy) – 90 zł.

Wpłaty należy kierować na konto:

PKO BP 39 1020 2472 0000 6802 0484 0379

ROCK-ART STEMPNIAK SYLWIA
44-200 RYBNIK, ul. OPALOWA 9

Bilety będądo odebrania w punkcie przy wejściu na teren festiwalu w dniu imprezy. W tytule przelewu należy podać rodzaj biletu, ilość oraz dane osoby odbierającej bilet.

Patronem medialnym Lyski Rock Festival jest portal Rybnik.com.pl.

Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 8

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Natalia Kawecka 2023-06-16
    10:19:35

    1 1

    Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?




Oddanych głosów: 3986