Kadra czeka

2007-08-11, Autor:
Bardzo dobrym występem naszych kolarzy zakończyła się VI edycja Mio Fuji Film Bike Maraton 2007, która odbyła się w Świeradowie Zdroju.

Na dystansie Giga w kategorii M3 zwyciężył Bogdan Czarnota, który wygrał kategorię po raz piąty i zwyciężył w całym cyklu zawodów. W kategorii M1 Tomasz Dygacz zajął III miejsce i w dalszym ciągu lideruje w tej kategorii.

Na dystansie Mega zwyciężył w klasyfikacji open jak i M2 Kryspin Pyrgies, na VI miejscu przyjechał Szymon Cebula. Joanna Czerwińska ukończyła wyścig na IV miejscu (M2), a Radosław Waszczuk uplasował się na V miejscu (M1).

Kryspin Pyrgies został powołany przez trenera kadry narodowej Andrzeja Piątka na zgrupowanie kadry narodowej, która trenuje w Zieleńcu i przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Świata.