Jechali po 3 punkty...

2006-08-14, Autor:
Niestety 3 bramki zdobyte w Skoczowie nie dały Energetykowi ROW zwycięstwa w meczu z Beskidem. Kolejne emocje piłkarskie już we wtorek.

Energetyk ROW przystąpił do meczu osłabiony brakiem kontuzjowanych Grzegorza PiełkiWojciecha Szewieczka. W linii ataku trener Piotr Piekarczyk postawił na Artura JaśkiewiczaWojciecha Reclika. Niestety żaden z tych graczy nie wpisał się na listę strzelców. Zastąpili ich pomocnicy.

Pierwszego gola dla Energetyka ROW zdobył Grzegorz Dzięgielowski. Było to jedyne trafienie w pierwszej połowie. Niestety w drugiej części meczu do głosu doszli gospodarze. W przeciągu 17 minut aż trzy razy piłkę z siatki wyciągał Andrzej Skrocki. Wspomagani przez 50-osobową grupę kibiców piłkarze Energetyka ROW nie poddali się i odrobili straty. Wpierw Kamil Kostecki, a później Gabriel Nowak, doprowadzili do wyrównania. Na zwycięskiego gola zabrakło już czasu. Rybniczanie zremisowali w Skoczowie 3:3.

Kolejnym rywalem Energetyka ROW będzie Polonia Łaziska. Początek meczu na stadionie przy ul. Gliwickiej we wtorek (15.08.) o godz. 17.00.

Ceny biletów:

normalny - 7 zł

ulgowy - 2 zł

kobiety i dzieci do lat 7 - wstęp wolny

Beskid Skoczów - ROW Rybnik 3:3 (0:1)

Bramki dla Beskidu: Caniboł (50), Krupa (58), Adamek (67), dla Energetyka ROW: Dzięgielowski (22), Kostecki (74), Nowak (85).

Beskid Skoczów: Trojanowski - Hudek, Misztal, Sornat (78 min. - Tyc), D. Ihas - Krupa (76 min. - A. Ihas), Adamek, Szczyrba (46 min. - Kotrys), Caniboł - Chodor, Szczęsny (89 min. - Padlo)

Energetyk ROW Rybnik: Skrocki - Krzysztoporski, Piekarczyk, Sitko - Paszenda (64 min. - Tomiczek), Nowak, Kostecki, Wodecki (71 min. - Szendera), Dzięgielowski (82 min. - Francuz) - Jaśkiewicz (71 min. - Matochniejczuk), Reclik.

Sędziował: Robert Malek (Zabrze)