zamknij

Wiadomości

Jarosław Kaczyński z wizytą w Rybniku. Zachęcał do oddania głosów na Izabelę Kloc

2014-08-31, Autor: bf
Takich tłumów w Teatrze Ziemi Rybnickiej już dawno nie było. Wczoraj po południu z rybniczanami spotkał się prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Zachęcał on zebranych do oddania głosów na posłankę Izabelę Kloc.

Reklama

Wybory uzupełniające do Senatu zbliżają się wielkimi krokami. Już 7 września zdecydujemy, kto zastąpi w fotelu senatora Bolesława Piechę. To również ostatni dzwonek, by zachęcić wyborców do postawienia krzyżyka pod wskazane nazwisko. Prawo i Sprawiedliwość pokazało wczoraj, że wybory do Senatu traktuje poważnie. Do Rybnika przyjechał bowiem sam prezes partii – Jarosław Kaczyński.

Polityk PiS rekomendował rybniczanom kandydaturę posłanki Izabeli Kloc. – Mamy kandydatkę, która będzie potrafiła reprezentować interesy tej części Śląska. Jest to osoba energiczna i kompetentna oraz zaangażowana w sprawy społeczności lokalnej – powiedział Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dodał też, że kandydatura Izabeli Kloc to najlepszy wybór jaki wysunięto w naszym okręgu. – Najważniejsze jest to, by ta ziemia posiadała godnego reprezentanta – dodał polityk.

Izabela Kloc podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za miłe słowa oraz wyraziła nadzieje, że wybór mieszkańców ziemi rybnickiej poprawi ich samopoczucie. - Niestety, ale ta ziemia przeżywa dzisiaj trudny czas władzy Platformy Obywatelskiej. Nie tylko tam w Warszawie usłyszeliśmy taśmy i aferę taśmową. Również tu - na Śląsku - władza PO wyczynia bardzo niedobre rzeczy. Zapytałam panią minister Bieńkowską, co ona zrobi dla Śląska? Powiedziała, że nie będzie specjalnie pochylać się nad województwem śląskim – dodała Izabela Kloc, która stanowczo powiedziała „Stop” dalszej działalności Platformy Obywatelskiej.

Jarosław Kaczyński odniósł się również do kandydatury premiera Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej (kiedy nie znaliśmy jeszcze  decyzji państw członkowskich). - Popieramy Polaków. Chcemy, żeby Donald Tusk został przewodniczącym Rady Europejskiej, bo to Polsce po prostu się należy. Liczę, że dzięki temu wyborowi zmiany odczują przeciętni Polacy płacący za gaz, polscy rolnicy, którzy otrzymają takie same dopłaty jak na zachodzie, odczują to wszyscy obywatele, których szanse rozwojowe są ograniczane przez pakiet klimatyczny – powiedział prezes PiS.

Do Teatru Ziemi Rybnickiej przybyli zarówno zwolennicy PiS jak i zwykli ciekawscy. Wiele osób z sali zdecydowało się skandować hasło: „Jarosław!”. Zebrani odśpiewali również hymn Polski oraz „Sto lat” dla Jarosława Kaczyńskiego. Na koniec prezes Prawa i Sprawiedliwości otrzymał od przedszkolaków kwiaty.

Zobaczcie zdjęcia z wczorajszego wydarzenia. 

Oceń publikację: + 1 + 15 - 1 - 31

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (40):
 • ~Jan R. 2014-08-31 08:24:40

  Zbyt wcześnie się ucieszyłem. Ale gdzie jest nasz prezydent? Na stronie miasta też ani mru mru. A wracając do pani Kloc jej pomoc będzie polegała najprawdopodobniej na rzucaniu kłód, czyli kloców pod nogi rządzącym.

  22 0
 • ~marus 2014-08-31 09:39:00

  Biedne chwałowickie dzieci. Jak można zmuszać takie niewinne istoty, aby musiały stać obok PiS-owskich aparatczyków. Ludzi, którzy nienawidzą wszystkich, którzy na nich nie głosują, nienawidzą tych, którzy mają inne poglądy, inne spojrzenie na świat, na otaczającą nas rzeczywistość. Ludzi, którzy nienawidzą wolnej i suwerennej III RP, którzy niszczą wszystkie autorytety i osobowości nie podzielające ich wizji Polski. Ludzi, którym słowa tolerancja i szacunek są obce. Politycy PiS każdego dnia pomawiają, oczerniają i szkalują innych, wszędzie widzą układ i sitwę. Tylko i wyłącznie przez PiS-owskich oszołomów, Polacy są dziś tak podzieleni. Choć oczywiście swoje „trzy grosze” dorzuciła pro PiS-owska część biskupów i księży. A wracając do Przedszkola nr 13, czyżby nie nastąpił w nim jakiś zwrot? A w ramach „przeprosin za gender” na spotkanie z dziećmi nie zostaną zaproszeni Pawłowicz, Macierewicz albo Chazan?

  61 0
 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2014-08-31 09:52:04

  Cały czas zastanawiam się , gdzie jest Prezydent Fudali ! Chyba goi rany , po strzale w kolano będąc na spotkaniu z "Panną Gender Pawłowicz" i "bijąc" brawo słuchając obelg tej osoby !

  34 0
 • ~max 2014-08-31 09:59:31

  Czy PiS nie powinien zapłacić za te wybory uzupełniające? Dzięki ruchom Piechy z budżetu leci kasa na jego zachcianki. Może dołoży się również Krząkała bo to następny taki co nie wie co chce w życiu robić. Dobrze, że nie startuje Kluzik-Rostowska bo za taką "latawicą" nikt nie nadąży. W ciągu roku przeleciała przez 3 partie a do Sejmu poszła jako kandydatka z Rybnika. Jest to wstyd dla naszego miasta.

  63 0
 • ~mati1313 2014-08-31 10:20:50

  Te twarze nie przystają do Rybnika, Polski, Europy!!!To są ludzie oderwani od rzeczywistości, ludzie MŚCIWI, NIE NAWIDZĄCY LUDZI, NIEOBLICZALNI. Pośmiewisko Europy! Partia pis obiecująca wszystko aby dorwać się do koryta i zniszcyć zbudowana przez lata stabilnośc Polski. Głosują na nich właśnie tacy ludzie, którzy wszędzie szukają afer, wszystkich podejrzewają, ludzie, którzy liczą, że nic nie będą robić, a J.K. im da za darmo. DARMO MINĘŁO JUŻ DAWNO! Dobrze, że dzieci są nieświadome obok kogo stoją, obok wielkiego przeciwnika Ślązaków nas ZAKAMUFLOWANEJ OPCJI NIEMIECKIEJ. Teraz już nią nie jesteśmy w obliczu wyborów? Jedyne co powinieneś zrobić dziadku to pójśc na EMERYTURE i zdelegalizować ta partie SZKODZĄCĄ POLSCE! Jeśli damy się nabrać na Kloce i J.K. cofniemy się do ŚREDNIOWIECZA! Myślce ŚLĄZACY!

  60 0
 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2014-08-31 10:23:13

  brutus - niestety mamy taką ordynację i nic nie zrobimy, kolejny fakt , to dlaczego do propagandy wyborczej "używa" się dzieci z przedszkola ?

  29 0
 • ~Kwinto 2014-08-31 10:24:20

  A dzisiaj już pisowcy żebrali pod kościołem i rozdawali ulotki. Ze też nawet w weekend człowiek nie może mieć spokoju od tej hołoty.
  Swoją drogą prezes nie bał się przyjechać do tej patologii na Śląsk -jak to sam niedawno określił.

  47 0
 • ~karolVTEC 2014-08-31 10:24:37

  Elektorat PiS (jak widać na zdjęciu) 55+. Elektorat KNP 18-35. Ciekawe, do kogo należy przyszłość? ;)

  14 0
 • ~hip 2014-08-31 10:31:25

  Witam,pan Błaszczak miał miec spotkanie w rybniku w piatek o 19 nie pojawił się olał to................................

  10 0
 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2014-08-31 10:35:40

  karolVTEC -Proszę skończ z tym ruchem hipokryty , przyjda wybory w 2015 i dostaniecie 2,5% i tyle.

  0 5
 • ~ 2014-08-31 10:41:58

  Mógł przyjechać zimą. Dwa razy by się sztachnał węglowo-mułowym powietrzem i uciekł by gdzie pieprz rośnie.

  8 0
 • ~ 2014-08-31 11:41:31

  Wiecie co, gdy tak czytam te komentarze to zastanawiam się, czy osoby które je piszą mają w mózgu 2 zwoje więcej niż kura i czy potrafią ich prawidłowo używać.
  Ciągle tylko czytam argumenty typu : to są ludzie chorzy z nienawiści (ciekawe skąd te informacje? bo chyba nie z telewizora), to są ludzie których średnia wieku wynosi + 55 lat ( a to powyżej tego wieku ludzie już nie mogą mieć praw wyborczych?) itp. podczas gdy tak naprawdę osoby piszące te komentarze uderzają nienawiścią do innych oraz ich poglądów.
  Dlaczego nikt nie poda argumentów na poziomie np.
  1. Nie głosuję na PIS, gdyż obawiam się, że za ich rządów Polska będzie państwem kościelnym
  2. Nie głosuję na PIS, ponieważ Jarosław Kaczyński jest zwolennikiem kary śmierci dla najgorszych przestępców typu Trynkiewicz a ja kary śmierci nie uznaję
  3. Nie głosuję na PIS, gdyż Jarosław Kaczyński jest za tym, aby bardziej opodatkować bogatych a mniej uboższych
  4. Nie głosuję na PIS ponieważ chcą oni odbudować rodzimy biznes, polskie banki, odzyskać polskie przedsiębiorstwa a ja uważam, iż należy sprzedać wszystko co jeszcze zostało, wprowadzić tutaj kapitał zagraniczny i bogacić obce gospodarki
  5. Nie głosuję na PIS, ponieważ chcę aby homoseksualiści adoptowali dzieci a PIS się temu sprzeciwia
  itp. skoro już nie potraficie znaleźć racjonalnych argumentów w dyskusji tylko wyzywacie wszystkich którzy popierają tą partię. Dyskusja ma dotyczyć argumentów a nie obrażania ludzi - bo tak Wam powiedzieli w telewizorze. MYŚLCIE.

  0 15
 • ~Mark44 2014-08-31 12:29:11

  Te Wowra. 1 nie głosuje na Pis bo to socjalistyczna banda. 2. nie głosuje na pPis bo ma populistyczne hasła. 3. nie głosuja na Pis bo nienawidzi slazaków. 4 nie głosuja na pis bo nie maja pojecia o gospodarce. 56. nie głosuję na pis bo robia polityke na trupach, 128. nie głosuje na pis bo chca zniszczyć biznes, 216. nie głosuja na pis bo chcą utrzymywac 2 panstwa na jednej ziemi. 308. nie glosuje na pis bo bo bedac lewica oszukuje wyborcow.... i wrescie 1123 bo ich nie lubie

  26 0
 • ~Mark44 2014-08-31 12:33:14

  Przedszkolacy u prezesa, to indoktrynacja jak za komuny, Lenin tez był wśród dzieci a likwidował rodziców, a posłanka? nasza nowa parafianka z bazyliki z Fudalim. OBŁUDA OBŁUDA OBŁUDA !!!

  28 0
 • ~ 2014-08-31 12:34:19

  ~Mark44, ręce opadają. Ale dobrze, że chociaż jedna osoba stara się sprawić wrażenie, że myśli. To już jest sukces:) oby tak dalej.

  0 11
 • ~bazyl1973 2014-08-31 13:05:15

  Czytając artykuł nasunęła mi się mała myśl o rzetelnej informacji. Redakcja rozpisuje się o P. Kaczyńskim ale ni słowa nie wspomniano, że wczoraj na rynku byłl też kandydat PO P. Krząkała.Byli posłowie PO z którymi można było porozmawiać oraz był też wice minister o czym nikt nie informuje aby nie drażnić miłościwe panującego.Nie jestem ani za PO ani za PiS ale może trochę fachowości w pracy(o ile jest możliwa i o ile inni pozwolą).
  I jeszcze jedna sprawa - szlag mnie trafia na agitację dla P.Kloc. Po mszy zaczepiali ludzi pod kościołem i rozdawali te swoje szmatławce z nie ciakawą kandydatką, a na pytanie kto im pozwolił usłyszeliśmy że proboszcz - ręce opadają i trzeba spytać głośno i wyraźnie - dokąd idziesz Polsko?

  26 0
 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2014-08-31 13:14:44

  PO nie potrzebuje przyjazdów ważnych osobistości....Marek Krząkała sam się obroni i wygra te wybory w cuglach , także spokojnie....a PiS tonie.....a z nim od wyborów samorządowych Prezydent Fudali i BSR.....

  0 5
 • ~brave_Himek 2014-08-31 15:25:18

  co kaczyński wie o pani kloc? pewnie nic... ;/ żenuła! czego się nie robi dla sławy i pieniędzy podatnika i tak wiadomo kto wygra te wybory:)

  5 0
 • ~meinland 2014-08-31 15:40:02

  O, pan prezes nauczył się już, jak nazywa się kandydatka, którą popiera. Jeszcze przedwczoraj w Mikołowie przedstawiał ją jako Izabelę Hoc.

  19 0
 • ~meinland 2014-08-31 15:47:02

  @Mirek Wowra - pan Kaczyński to populista, który powie wszystko, byleby tylko się przypodobać elektoratowi. Pisze Pan, że Kaczyński chce zwiększyć podatki dla najbogatszych - cóż, podczas swoich dwuletnich rządów w sprawie podatków zrobił tyle, że ZMNIEJSZYŁ je dla najbogatszych likwidując najwyższy próg podatkowy. Warto sobie uzmysłowić, że jeśli PiS wygra wybory, to ministrem gospodarki nie zostanie jak poprzednio pani Gilowska (która, niestety, umiera), tylko pani Szydło - absolwentka etnografii Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego. Pani Szydło zasłynęła z tego, że wg niej Polska weszła do UE w 1992 albo 1993 roku (nie potrafiła sobie przypomnieć), oprócz tego stwierdziła kiedyś, że wzrost PKB jest rzeczą niepożądaną. Naprawdę, polecam poczytać kilka wywiadów z tą panią - ależ będziemy się rozwijać jak tylko tacy "eksperci" dojdą do władzy.

  15 0
 • ~ 2014-08-31 16:06:40

  ~meinland nie rozumiem skąd myśl, że ja "agituję" na rzecz czy to PO, czy PIS, czy jakiejkolwiek innej partii ? wyraźnie napisałem, że chodzi o to, aby ludzie zaczęli w dyskusji używać argumentów (te wymienione przeze mnie to tylko przykłady jak powinna być prowadzona dyskusja a nie omawianie jej programu wyborczego, gdyż dokładnie się z nim nie zapoznałem, nie wiem czy to co napisałem to dokładnie program PISu, mnie miał posłużyć tylko jako przykład, nic poza tym), wolę aby ludzie dyskutowali o argumentach a nie wyzywali się na wzajem, bo dokładnie tak to na forach wygląda - naoglądali się wyzwisk w telewizorze i przenoszą to na życie codzienne. Taki jest sens mojej wypowiedzi a nie agitacja za jedną bądź drugą partią. Niech każdy głosuje na kogo chce, tylko na forach warto wymieniać się poglądami dotyczącymi poszczególnych pomysłów oraz ich skutkami gdy zostaną wprowadzone w życie, a nie wyzwiskami - bo tak usłyszeli np. u Moniki Olejnik, Lisa, w Polsacie, Neewsweeku, na Onecie itp. skoro wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach media są na usługach tych, którzy im płacą bądź kogo popierają ich szefowie. Widać ludzie mają już tak wyprany mózg przez telewizor, że wystarczy powiedzieć, że jest się ochrzczonym, albo, że chodzi się w niedzielę do kościoła aby być zwyzywanym od pachołków PISu. To właśnie zjawisko mnie najbardziej niepokoi, ludzie wyłączyli myślenie, zdrowy rozsądek a działają pod wpływem impulsu, emocji, bądź telewizora.

  0 11
 • ~piotrekdec 2014-08-31 17:05:17

  wowra myślisz, że jak napiszesz "wole, żeby ludzie pisali, nie głosuje na pis bo oni nie chcą obniżać podatków najbogatszym" przy tym wrzucisz parę tekstów o chamstwu u olejnik, lisa i w newsweeku to myślisz że udało ci się pozować na obiektywnego spokojnego, pragnącego merytorycznej dyskusji człowieka, który kojarzy mi się z z kimś kto mówiąc składa ręce w "koszyczek"; robisz tu propagandę, apelując o merytoryczną dyskusję-masz wszystkich ludzi, którzy czytają wypowiedzi pod tym artykułem za zwykłych frajerów?

  13 0
 • ~ 2014-08-31 17:15:46

  Robię propagandę apelując o merytoryczną dyskusję ? to ma być dowcip? jeżeli tutaj, na tym forum, skupiają się ludzie którzy muszą obrażać i zwyzywać innych aby przez chwilę pomyśleć, że są coś warci i coś sobą prezentują to tak, takich ludzi mam za frajerów. Bo tylko frajer myśli, że jak bezmyślnie będzie wszystkich wyzywał i powtarzał to co mu powiedzieli w telewizorze to wzbudzi wśród inteligentnych ludzi podziw i uznanie. Poza tym kultura osobista co po niektórych również świadczy o tym, że nie każdy potrafi używać mózgu. Ale to już nie jest mój problem tylko lokalnego psychiatry. Szanowałem, szanuję i będę szanował tych, którzy w merytoryczny zdroworozsądkowy sposób potrafią rozmawiać o argumentach jednej bądź drugiej strony. Natomiast zawsze miałem, mam i będę miał za skończonych frajerów tych, którzy potrafią obrażać ludzi, nie mając żadnego racjonalnego argumentu na poparcie swoich tez czy poglądów.

  0 14
 • ~piotrekdec 2014-08-31 17:31:45

  nie denerwuj się chłopie, wyjechałeś z tym, że nikt nie piszę tu merytorycznie, choć ludzie wskazywali tu m.in. na ohydne wykorzystywanie nieświadomych sytuacji dzieci; później wyjechałeś z np. z ". Nie głosuję na PIS, gdyż Jarosław Kaczyński jest za tym, aby bardziej opodatkować bogatych a mniej uboższych", a to, że piszesz, że nie agitujesz za żadna partią czy to pis czy po, to mało znaczy szczególnie gdy wyjeżdżasz z tekstem "a ja uważam, iż należy sprzedać wszystko co jeszcze zostało, wprowadzić tutaj kapitał zagraniczny i bogacić obce gospodarki" ale ja wiem, to oczywiście tylko próba pokazania sposobu dyskusji; słabe to i wręcz bezczelne, bo jak pisałem masz tu ludzi za niemyślących - takich którzy łyka ta ZAKAMUFLOWANĄ :) propagandę

  13 0
 • ~Demos e Totalis 2014-08-31 17:59:28

  Hm...zanik myślenia autonomicznego (o to tej "władzy" chodzi) czy zwykłe szaleństwo...?. Permanentna reprodukcja prościutkich skrótów myślowych, tanich schematów społecznych, podanych w "tv" lub "gazecie" na blaszanej, niegłębokiej tacy dla statystycznego, bezideowego konsument, w nadwiślańskim kraju, w którym wiele milionów (z jego podatków etc.) pompuje się w "nowoczesne", czyli wysoce łatwe w manipulowaniu tzw. społeczeństwo. W skrócie: oczywiście, że każda partia stosuje swoją propagandę, swój świat "wierzeń", manipulacji, socjotechnikę etc., jakkolwiek widząc "to" co się wokół nas dzieje...szanujmy swój intelekt i szczątki przyzwoitości...

  10 0
 • ~STEFAN SIARZEWSKI 2014-08-31 18:32:16

  Czuć mi tu JKM.....na odległość , próba obarczenia ludzi ,tym że interpretują , komentują , zapoznają się z faktami , wydarzeniami czy materiałem publicystycznym dostępnym w środkach masowego przekazu. Druga rzecz ,że ludzie , większość narodu , jakieś 65% mają w poważaniu słuchać ludzi z urojeniem , chorobą podstawy mózgu , ludzi których przerasta własna inteligencja. Także filozofowie odpuscie...!

  0 3
 • ~Mark44 2014-08-31 20:38:49

  Stefan co ty palisz? Natychmiast to odstaw.!!!
  Widze , że portal nic nie pisze o spotkaniu Krząkały, Urbańczyka czy Chmielowskiego. Co nie mieli spotkań w piatek? Taki strach przez prezesem, ? , że trzeba było opisać klocowa i by wisiała cały week and?
  cytując jednego z forumowiczów " zróbmy wszystko by pis nie postawił nam w Rybniku kloca"

  18 0
 • ~superelektro 2014-08-31 22:05:51

  Jak znam życie i na ile zdążyłem poznać rybniczan to właśnie tak będzie. Macie to jak w banku i pani Kloc zostanie wybrana.

  1 0
 • ~ 2014-08-31 23:30:49

  Mieszkam nad pizzerią Da Grasso, i po godzinie 13 wracając z pracy nie miałem gdzie nawet zaparkować, gdyż milion emerytów/fanatyków PiS zaparkowało swoje''fury'' a nawet autokary się pojawiły. Odczekałem chwilę i wezwałem Policję gdyż nie mialo to sensu. Policja przyjechała gdy J.K wchodził z Teatru, niestety musiałem wysiąść z auta i wydrzeć się na co niektórych np p.Maciere-wicza na czele itp. cała śmietanka posłów i znajomych przyjechała promować kobietę, która mówiła że Czas na zmiany a sama jest z jakiegoś ''za dup ia'' promując się w Rybniku, o którym nie ma pojęcia.!!! EMERYCI- CZAS NA ZMIANY!!! CHOWAĆ SIĘ ZA FIRANY, CHYBA ŻE WOLICIE GARDINY, Jarek chętny Wam pomóc obniżyć penzyjo!!!! Młodzi na ulice, walczmy o swoje!!!!

  20 0
 • ~hardmark 2014-09-01 00:36:09

  Byłem na tym "spotkaniu".Siedziałem spokojnie ,słuchałem kandydatki a potem Jarosława K. Kto uważnie słuchał ten usłyszał mniej więcej coś takiego : ".... Chcemy wolności dla wszystkich ale jak ktoś obrazi katolika-patriotę to pogadamy inaczej..." taki skrót myślowy mój. Tak ,że Jarosław K. powiedział jaki chce zgotować los Polakom. Jak zobaczyłem ,że na wędce powiesili Orła Białego z literą S na piersiach to chciałem im to zerwać. Ale mógłbym nie zdążyć dobiec do drzwi. Ciekawe czy te biedne dzieci były z z dodatkowego oddziału w ramach "15"?

  19 0
 • ~THE Bill 2014-09-01 07:48:38

  @bazyl1973 a to ty wyrwałeś i rzuciłeś na ziemię gazety które ten facet rozdawał? Za taką napaść powinni cie pozwać. Ja też się z tym nie zgadzam i nie podobalo mi się to, co robili, ale bez przesady. Wyszedłeś z Mszy i zachowujesz się w ten sposób. Jak dla mnie zachowanie godne partii którą ta pani reprezentuje.

  0 10
 • ~ślonzok 2014-09-01 08:25:32

  Ciekawe czy Kaczyński miałby tak radosną twarz gdyby wiedział, że dostał te kwiaty od dzieci z pprzedszkola znanego w Polsce z próby wprowadzenia gender?

  17 0
 • ~MAF 2014-09-01 09:07:09

  Dyrektorka widoczna na zdjęciu nie tak dawno była rozliczana przez PiS za gender, dziś stoi razem z Prezesem i kandydatką PiS na senatora, czyżby to przygotowanie do wyborów samorządowych? Czego się nie robi dla stołka.

  18 0
 • ~sollin98 2014-09-01 09:08:41

  ~THE Bill Zacznij przyjmować znowu leki bo bredzisz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem - jakie wyrywanie ulotek jaka napaść ??? Bazyl opisał to co widział. Wyraźnie zaznaczając na początku swojej wypowiedzi że nie ma obranej partii na którą będzie głosował.

  10 0
 • ~MAF 2014-09-01 09:11:39

  Pani dyrektor przedszkola Nr. 13 niedawno rozliczana była przez PiS za gender, dziś pokazuje się z Prezesem PiS. Trudno to zrozumieć.

  18 0
 • ~hub381 2014-09-01 10:57:04

  Wariactwo po'stołek do koryta" ! Pytam,co ta Pani z Kobióra zrobiła dla Rybnika wzgl.Ziemi Rybnickiej ? Ostatnio gosciła w Wiadomośiach TVP i powtarzała stare"wycywiałe-wyblakłe"slogany... Wyborco Ziemi Rybnickiej-d NIE DAJ SIĘ OTUMANIĆ !
  Głosuj rozsądnie....

  11 0
 • ~hub381 2014-09-01 11:02:23

  Ta Pani dyrektor z przedszkola nr.XXX boi się o swoje stanowisko,więc"obróciła katanę"na str.prawą-jak będzie SLD to zdejmie>m....i .
  Czyli ma elastyczny kręgosłup.

  10 0
 • ~300trojan 2014-09-01 11:18:16

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  2 0
 • ~Arteks 2014-09-01 11:30:03

  @hub81 - pamiętam jeszcze czasy kiedy zwolennicy Krząkały mówili, że jako poseł nie jest od załatwiania lokalnych spraw... Ale sam poseł chyba zmienił zdanie bo w ostatniej kadencji nieco bardziej angażował się w lokalne problemy, chociaż daleko mu z tym do posłów z innych regionów. Wyślijmy Marka do senatu. Będzie mu tam między tymi różnymi dziadkami i kombatantami Solidarności spokojnie i dobrze... Marek to człowiek który lubi święty spokój, a tam go będzie miał. W tak trudnych czasach nie powinniśmy ufać krasnalom. Putin, Wałęsa, Stalin, Kaczyński to politycy z kompleksami na punkcie swojego wzrostu! ;) To ludzie którzy lubią wojny większe lub mniejsze. Warto abyśmy o tym pamiętali nie głosując na partie i organizacje które reprezentują.

  0 11
 • ~Max 2014-09-01 14:35:54

  ~STEFAN SIARZEWSKI - prezydent Fudali jest mądrzejszy od tych wszystkich pajaców, którzy stanęli na trawniku pozując do fatalnych zdjęć!!! Pa!

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na czym Miasto Rybnik powinno oszczędzać?

Oddanych głosów: 2668