zamknij

Sport i rekreacja

Jak wyglądał wypadek Kacpra Woryny w Anglii? Zobacz zdjęcia!

2016-04-16, Autor: Adam Doliba
Na stronie internetowej Coventry Telegraph pojawiły się zdjęcia z wypadku z udziałem rybniczanina, Kacpra Woryny.

Reklama

Przypomnijmy, że w środę Kacper Woryna (Coventry Bees) uczestniczył w wypadku podczas meczu ligi angielskiej w King's Lynn. Oprócz niego ucierpiał również Rory Schlein, który nabawił się urazu barku. W przypadku Woryny początkowo mówiło się o otwartym złamaniu nadgarstka. Pierwsze doniesienia się nie potwierdziły, ale ręka rybniczanina nie wygląda za dobrze. – Nie ma złamań, ścięgna całe. Niestety skóra pokiereszowana – napisał na Facebooku ojciec żużlowca, Mirosław Woryna. 

Zdjęcia z wypadku z udziałem Woryny pojawiły się na stronie internetowej Coventry Telegraph. Można je zobaczyć pod tym linkiem: http://www.coventrytelegraph.net/sport/speedway/coventry-bees-kacper-woryna-facing-11187249

Warto dodać, że kibice i koledzy z rybnickiej drużyny są myślami z młodym żużlowcem ROW-u. Dali temu wyraz podczas piątkowego spotkania w galerii Focus Park – zobacz zdjęcia >>

Oficjalny profil Kacpra Woryny na Facebooku:

Kacper czuje się dobrze, żadnego złamania nie ma, czekamy na niedzielę i dalszą operację. Okazuję się że nie jest tak źle, jak początkowo sądzono.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~ 2016-04-18
  21:29:48

  1 0

  Zawodnikowi jak każdemu kto cierpi życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia, jednak nadal nie rozumiem, co to za pseudo sport w którym jeden zawodnik jednym sezonie może występować w kilku klubach. Kogo w końcu reprezentuje? Tego co płaci w funtach, euro, złotówkach czy rublach?
  Dla którego klubu jeździ na 100%?
  Dla którego ryzykuje, dla którego odpuszcza?
  Jak dla mnie to bardziej przedstawienie niż sport.
  Trzymaj się Kacper i wracaj na scenę.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.