zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Jak nie czytam, jak czytam w „Urszulankach”. Uczniowie czytali na szkolnym boisku

2018-06-24, Autor: df, źródło: Gabriela Bonk

Już po raz trzeci Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku włączył się do ogólnopolskiej akcji Jak nie czytam, jak czytam. Podczas wydarzenia odpowiednio przebrani uczniowie stworzyli dużą flagę Polski.

Reklama

Akcja Jak nie czytam, jak czytam w Zespole Szkół Urszulańskich w Rybniku odbyła się na początku czerwca. Podobnie jak w poprzednich latach uczniowie zebrali się na porannym apelu na szkolnym boisku, by czytać ulubione książki.

W tym roku, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, szkoła nadała akcji patriotyczny charakter. Dzieci, młodzież, nauczyciele i pracownicy szkoły w odpowiednich strojach i ustawieniu utworzyli na boisku dużą biało-czerwoną flagę. Udokumentował to na zdjęciach z drona absolwent „Urszulanek”.

Dodajmy, że podczas wydarzenia najbardziej aktywni w tym roku szkolnym czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Oceń publikację: + 1 + 107 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co wg Ciebie jest przyczyną wyludniania się Rybnika?

Oddanych głosów: 4358