II liga: zwycięstwo piłkarek ROW-u Rybnik w Lublinie

2023-04-02, Autor:

Piłkarki TS ROW Rybnik z kolejnym zwycięstwem. W 15. kolejce II ligi pokonały na wyjeździe Unię Lublin.

Rybnickie piłkarki wygrały dziś na wyjeździe z Unią Lublin. Wynik meczu w 9. minucie otworzyła Petra Zdechovanova. W 22. minucie na 2:0 podwyższyła Maja Stopka.

Po zmianie stron ponownie do bramki rywalek trafiła Maja Stopka. Wynik w 72. minucie na 4:0 ustaliła Martyna Guzik.

W rundzie wiosennej II ligi TS ROW rozegrał trzy spotkania, notując dwa zwycięstwa i jeden remis.

W następnej kolejce rybniczanki zmierzą się przed własną publicznością z Podgórzem Kraków (15 lub 16 kwietnia). Wcześniej rozegrają zaległy wyjazdowy mecz z Pogonią Zduńska Wola (8 kwietnia).

Skład TS ROW Rybnik w meczu z Unią Lublin:

26 Latuszek Zuzanna 2 Botor Edyta 5 Franzante Ailin 8 Guzik Martyna 10 Stopka Maja 13 Jaszyk Marlena 17 Krzyżok Julia 24 Pluta Jessica ©️ 27 Zdechovanova Petra 88 Łuczak Magdalena 95 Sobkowicz Agata

Ławka rezerwowa: 4 Nowosielska Sabina 7 Jasińska Katarzyna 15 Drożdż Pamela 21 Cyganek Blanka 51 Bryłka Emilia

Trener: Cordoba Mauro

15. kolejka grupy południowej II ligi:

Unia Lublin - ROW Rybnik 0-4 Pogoń Zduńska Wola - KSP Kielce, Sokół Kolbuszowa Dolna - Wanda Nowa Huta 2-2 Respekt Myślenice - Rolnik Biedrzychowice 7-0 AZS UJ II Kraków - Ślęza Wrocław 2-2 Podgórze Kraków - Dąb Zabierzów Bocheński