HLB: Zacięte widowisko

2008-10-31, Autor:
Mecz pomiędzy zespołami Tenneco Automotive, a marketem OBI był spotkaniem otwierającym III kolejkę zmagań Halowej Ligi Biznesu.

Mimo ambitnej gry drużyny Tenneco zwycięsko z pojedynku wyszedł zespół OBI, który dzięki poukładanej grze obronnej w drugiej części spotkania wygrał spotkanie 5:2. W drugim meczu Drużyna Zarządu Grupy PTK i Energoportu rozgromiła zespół Mad Mobil aż 10:2, choć prowadziła do przerwy tylko 2:0. Spotkanie pomiędzy CarrefouremLubarem United należało do najbardziej widowiskowych pojedynków tej kolejki. Bramki padały jak na zawołanie, a wynik spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 8:8. W kolejnym spotkaniu zespół Makro Cash & Carry potwierdził wysokie aspiracje w Halowej Lidze Biznesu i wygrał z drużyną Media Markt 9:2. Mecz pomiędzy Tesko SteelPraktiker do samego końca trzymał w napięciu i dopiero w ostatniej minucie rozstrzygnięto losy spotkania na korzyśc drużyny Tesko Steel.

W ostatnim spotkaniu III kolejki Halowej Ligi Biznesu spotkały się zespoły, które do tej pory zgromadziły komplet punktów. Zgodnie z oczekiwaniami drużyny Klima – Pol oraz Classen Team stworzyły bardzo ciekawe i zacięte widowisko. Mimo dobrego początku ze strony Klima –Polu zwycięsko z pojedynku wyszedł zespół Classenu, który z minuty na minutę coraz bardziej się rozkręcał i w efekcie wygrał cały mecz 7:3.

Wyniki III kolejki spotkań:

Tenneco Automotive – OBI (Rybnik) 2:5 (2:3)

Zdobywcy bramek: Ulman Piotr 2 (Tenneco), Mioduszewski Fabian 2, Maguda Marcin 2, Trzaskalik Grzegorz (OBI).

Żółte kartki: Trzaskalik Grzegorz (OBI)

Drużyna Zarządu Grupy PTK i Energoportu – Mad Mobil 10:2 (2:0)

Zdobywcy bramek: Bijak Sławomir 3, Piksa Krzysztof 3, Makarski Artur 3, Kasprzak Tadeusz (Drużyna Zarządu), Podeszwa Marek, Wziętek Marek (Mad Mobil)

Carrefour – Lubar United 8:8 (4:2)

Zdobywcy bramek: Pańta Adrian 4, Rzępowski Michał 3, Górny Mieczysław (Carrefour), Stepczuk Krzysztof -3, Szkaradek Mateusz 3, Dybaś Mateusz, Bartnik Marian 1 (Lubar)

Czerwona kartka: Rapacki Jacek (Carrefour)

Media Markt – Makro Cash & Carry 2:9 (1:2)

Zdobyte bramki: Redosz Sylwester, Kruczek Krzysztof (Media Markt), Klonowski Sebastian 3, Śliwa Łukasz 2, Krochmal Wojtek, Sierota Przemek, Gaj Tomasz, Kaszuboki Adrian (Makro)

Żółte kartki: Śmigielski Sebastian (Media), Kilis Łukasz (Makro)

Tesko Steel – Praktiker (Rybnik) 4:3 (2:2)

Zdobywcy bramek: Sławomir Michalski 2, Michał Ptak, Grzegorz Kozyra (Tesko Steel), Paweł Buszka, Tomasz Chojnacki, Łukasz Żeliszczak (Praktiker).

Żółte kartki: Edgar Kober (Praktiker)

Klima – Pol – Classen Team 3:7 (2:3)

Zdobywcy bramek: Przemysław Baranowski, Sebastian Komraus, Tomasz Komraus (Klima-Pol), Adam Żyła 3, Kuba Janik 2, Marcin Drabek 2 (Classen)

Żółte kartki: Przemysław Baranowski, Tomasz Komraus (Klima Pol), Szmuc Mateusz (Classen)

Relacje ze spotkań, statystki drużyn, a także rankingi najlepszych zawodników dostępne na portalu internetowym www.hlb.futbolowo.pl.