Energetyk ROW: dwa wyjazdy i dwa zwycięstwa!

2012-08-15, Autor:
Rybniccy piłkarze rewelacyjnie rozpoczęli rundę jesienną grupy zachodniej II ligi.

W poprzednim sezonie kibice bardzo długo czekali na pierwsze zwycięstwo piłkarzy ROW-u na wyjeździe. W tym roku sytuacja jest już zupełnie inna. Po dwóch kolejkach grupy zachodniej II ligi podopieczni Ryszarda Wieczorka mają na swoim koncie dwa zwycięstwa. Co warte podkreślenia, oba odniesione na wyjazdach! Tym razem Energetyk ROW wygrał w Chojnicach z Chojniczanką, choć dwa razy na prowadzenie wychodzili gospodarze. Już w 6. minucie wynik otworzył Marcin Garuch. ROW szybko wyrównał po bramce Jarosława Wieczorka. Tuż po zmianie stron gola dla Chojniczanki zdobył Michał Szałek. Wyrównanie dla ROW-u padło w 79. minucie. Do bramki rywala trafił Sławomir Szary. W końcówce spotkania trzy punkty rybniczanom zapewnił Roland Buchała. Tym samym ROW wygrał 3:2 i po dwóch kolejkach jest wiceliderem II ligi.

Najbliższy mecz rybniczanie rozegrają w sobotę 18 sierpnia o godzinie 19:30 na stadionie przy ul. Gliwickiej. Do Rybnika przyjedzie Górnik Wałbrzych.

Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 2:3 (1:1)

1:0 - Garuch (6), 1:1 - Wieczorek (16), 2:1 - Szałek (47), 2:2 - Szary (79), 2:3 - Buchała (86)