Emocje na hali

2006-01-10, Autor:
W ostatniej kolejce Rybnickiej Amatorskiej Piłki Nożnej Halowej spotkały się dwie najlepsze drużyny rozgrywek.

W meczu na szczycie RALPH Spełniony Element zremisował z RSK Albatros 2:2. Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg. Do przerwy Albatros prowadził 1:0. Po zmianie stron podwyższył na 2:0. Na 5 minut przed końcem sędzia ściągnął na 2 minuty jednego zawodnika RSK. Spełniony Element strzelił bramkę kontaktową. Minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego na ławce wylądował inny zawodnik RSK. Grający w osłabieniu Albatros stracił gola 15 sekund przed końcem.

W tabeli obie drużyny mają po 16 punktów, ale Spełniony Element rozegrał jedno spotkanie mniej. Po piętach depcze im Hydrotech, który w 6 meczach uzbierał 15 punktów.