Ekstraliga futsalu: TS ROW Rybnik wyszarpał zwycięstwo w Krakowie

2023-11-12, Autor:

W 7. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z Wandą Kraków 4:3, choć do 38. minuty przegrywały 2:3.

W meczu w Krakowie rybnickie piłkarki bardzo szybko objęły prowadzenie i wydawało się, że mecz mają pod kontrolą. Jednak z upływem czasu wkradło się dużo nerwowości, niedokładnych zagrań i błędów. Efektem tego było prowadzenie gospodyń 3:2 aż do 38. minuty.

Rybniczanki po raz kolejny udowodniły, że są prawdziwą drużyną, zdeterminowaną i wierzącą w sukces do samego końca. W dwie minuty zdołały odwrócić wynik na 4:3 i tym samym cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Decydujące o wygranej gole zdobyła Agata Sobkowicz.

Warto zaznaczyć, że rybnickie „Frelki” w przeciągu dwóch tygodni zagrały swój piąty mecz (na trawie i w hali), przez co zmęczenie dawało się we znaki. Pomimo tego udało im się zgarnąć cenne 3 punkty!

Wanda Kraków – TS ROW Rybnik 3:4 (1:2)

0:1 – Maja Stopka (1), 1:1 – Paulina Rusek (3), 1:2 – Marlena Jaszyk (12), 2:2 – Kamila Komisarczyk (26), 3:2 – Nikola Wacław (28), 3:3 – Agata Sobkowicz (39), 3:4 – Agata Sobkowicz (40)