zamknij

Wiadomości

Człowiek Roku 2017: rozpoczynamy głosowanie!

2018-01-22, Autor: Redakcja

Punktualnie o 12:00 rozpoczęło się głosowanie czytelników Rybnik.com.pl na Człowieka Roku 2017 w kategorii Nagroda Internautów. Statuetka trafi do jednego z 17 nominowanych, który uzyska największą liczbę głosów. Na swoich faworytów możecie głosować codziennie!

To już 12. edycja Konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl. Od samego początku nagroda Człowieka Roku przyznawana jest w czterech kategoriach: Biznes, Kultura, Sport i Nagroda Internautów.

Reklama

W pierwszych trzech kategoriach nominowanych i laureatów wybiera Kapituła Konkursu. W kategorii Nagroda Internautów decydują czytelnicy Rybnik.com.pl, którzy mogą głosować na swoich faworytów internetowo i wysyłając sms-y (w głosowaniu internautów biorą udział nominowani we wszystkich kategoriach konkursu).

Decyzją Kapituły Konkursu nominację do tytułu Człowieka Roku Rybnik.com.pl 2017 uzyskali:

 • kategoria Biznes: Monika Czubak, Tomasz Dzida, Marcin Jurkiewicz, Dawid Koczy, Paweł NowakSzymon Szpitalny

 • kategoria Kultura: Anita Geratowska, Małgorzata Płoszaj, Alojzy Szwachuła, Kuba Więcek i Czesław Żemła

 • kategoria Sport: Anna Borowska, Julia Kowalczyk, Piotr Kuczera, Dawid Malina, Agata Perenc i Kacper Woryna

> Poznaj sylwetki nominowanych i przejdź na stronę głosowania

O tym kto zostanie Człowiekiem Roku Rybnik.com.pl w kategoriach Biznes, Kultura i Sport przekonamy się podczas gali finałowej Konkursu, która odbędzie się 1 marca w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Kto zostanie laureatem Nagrody Internautów dowiemy się już 12 lutego o godz. 12:00, gdy zakończy się głosowanie czytelników Rybnik.com.pl. Pamiętajcie, że na swoich faworytów możecie głosować codziennie! Zagłosuj już teraz>>

Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2017. Przejdź na stronę głosowania>>

Oceń publikację: + 1 + 17 - 1 - 20

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ 2018-01-22 14:04:59

  Niesamowite - nie ma ponownie Pana Krzysztofa G. W końcu to były "wybitny" koszykasz, prowadzący firmę Transporters, realizującą projekt Green Goo (o którym zresztą wspominane było w jednym z artykułów na rybnik.com.p).

  Same sukcesy firmy, nie kantują klientów, kadra pracownicza nie zmienia się od lat, nikt nie pracuje na śmieciówki, nikomu nie zalegają z płatnościami, nie handlują w internecie długami firmy, w końcu Pan Krzysztof jest uosobieniem "uczciwości".

  P.S. Pozdrowienia dla kumatych.

  26 2
 • ~luxpl 2018-01-23 11:06:41

  Moim faworytem i tak jest Zbigniew P. zwany ściganym.

  3 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy na Żorskiej powinna działać sygnalizacja?
Oddanych głosów: 642