Agresywniej po przerwie

2008-05-11, Autor:
Piłkarze Energetyka ROW Rybnika kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem pokonali Victorię Jaworzno 4:0.

W pierwszej połowie sobotniego meczu podopieczni Franciszka Krótkiego zagrali słabiej i niestety na zdobycze bramkowe kibice musieli poczekać do drugiej części spotkania: - Do przerwy gra wyglądała tak, jakbyśmy nie chcieli wygrać – komentował nerwowo trener rybniczan, który w szatni nie szczędził ostrych słów w stosunku do swoich podopiecznych. Krytyka poskutkowała i po przerwie zobaczyliśmy metamorfozę ROW-u. – Widać było agresję i zaangażowanie. Na efekty nie trzeba było długo czekać – dodał Krótki. Dwa gole dla ROW-u zdobył Kamil Kostecki, a po jednym trafieniu dorzucili Grzegorz DzięgielowskiGabriel Nowak.

Po XXVI kolejce IV ligi II grupy śląskiej rybniczanie nadal prowadzą, ale po piętach depczą im Pniówek PawłowiceBeskid Skoczów. Obie drużyny minimalnie wygrały swoje sobotnie mecze.

Energetyk ROW Rybnik - Victoria Jaworzno 4:0 (0:0)

Bramki: 51 min. Kostecki (głową) - 1:0, 60 min. Dzięgielowski - 2:0, 62 min. Kostecki - 3:0, 88 min. Nowak (karny) - 4:0.

ROW: Skrocki - Procek, Starowicz, Reclik, Pacholski - Kuś (70' Bogdan), Nowak, Jary, Dzięgielowski - Kubisz (84' Jaśkiewicz), Kostecki.

Kolejka 26 - 10-11 maja
GKS Grunwald Ruda Śląska - LKS Start Mszana 2:4
RTP Unia Racibórz - KS Polonia Marklowice 0:3