Aeroklub ROW: M. Siodłoczek mistrzem Polski

2013-08-27, Autor:
Utalentowany pilot szybowcowy Aeroklubu ROW, Mateusz Siodłoczek, zdobył kolejne trofeum.

Na lotnisku Lisie Kąty koło Grudziądza odbyły się Szybowcowe Mistrzostwa Polski Juniorów. W imprezie bardzo dobrze spisał się reprezentant Aeroklubu ROW, Mateusz Siodłoczek. 23-letni mieszkaniec Rydułtów, student Politechniki Śląskiej zdobył tytuł mistrza Polski! Jest to pierwszy od kilku lat tytuł tej rangi zdobyty przez szybownika Aeroklubu ROW.Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Siodłoczek jako pierwszy junior z rybnickiego klubu w prawie 50-letniej jego historii zdobył drużynowo złoty medal w mistrzostwach świata, zajmując indywidualne 5. miejsce wśród 48 zawodników (czytaj więcej). Startował on na szybowcu LS8A.
Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0