zamknij

Sport i rekreacja

„Rybki” mają nowego prezesa

Nowym prezesem Młodzieżowego Klubu Mini Żużlowego „Rybki” Rybnik został Witold Tendera.

Reklama

Podczas ostatniego zebrania sprawozdawczo-wyborczego klubu „Rybki” Rybnik wybrano nowego prezesa. Został nim Witold Tendera. Na stanowisko wiceprezesa wybrano Dariusza Wojaczka. Skarbnikiem klubu nadal będzie Tadeusz Padowski, a jego sekretarzem – Adam Dziendziel.Przypomnijmy, że zawodnicy „Rybek” Rybnik swoje mecze rozgrywają na minitorze w dzielnicy Chwałowice (ul. Pod Hałdą). Twórcą tej dyscypliny sportu w naszym mieście jest zmarły pod koniec 2009 roku Andrzej Skulski. Szkółkę prowadzi trener Antoni Skupień. Najlepszym żużlowcem wśród „Rybek” jest Kacper Woryna, wnuk legendy rybnickiego żużla Antoniego Woryny.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~rybol9999 2010-12-31 11:09:43

  uff, jak dobrze, że tendera, bo już myślałem, że to momot.

  0 0
 • ~ 2011-01-02 16:54:14

  kolejny "fachowiec" od zuzla, nie mam nic do Pana Tendery ale co on ma wspólnego z tym sportem?

  0 0
 • ~ 2011-01-03 11:59:45

  vertala,
  a Tobie jak zwykle coś nie pasuje.

  Założył ten klub, przez 10 lat był vice prezesem. To dla Ciebie jest za mało? I dalej uważasz, że ten człowiek nie ma nic wspólnego z tym sportem?
  To może powiesz nam, jakie kwalifikacje musi mieć człowiek żeby według Ciebie był odpowiednim człowiekiem na stanowisko prezesa klubu miniżużlowego?
  Bo z tego co napisałeś, założenie klubu, czynna działalność przez cały okres jego istnienia (tj 10 lat) oraz piastowanie funkcji vice prezesa przez cały ten okres to za mało. Więc oświeć nas jakie musi mieć cechy prezes takiego klubu?

  Przy okazji gratulacje dla portalu rybnik.com.pl
  Wybory prezesa Rybek Rybnik odbyły się... 11 grudnia 2010. Po zaledwie 20 dniach rybnik.com.pl to zauważył, gratulacje...

  0 0
 • ~ 2011-01-03 18:20:48

  owen, ja przez 9 lat uprawiałem czynnie sport, wiem jak kim jest trener, prezes itd. nie miałbym nic przeciwko, gdyby p. Tendera został prezesem Aeroklubu, Klubu modelarskiego a nie żużla, w Polsce większość zespołow z jakiej kolwiek dziedziny zarządzają osoby nie mające predyzpozycji do danych dziedzin sportu, przykładem jest pan Momot,; może lepiej byłoby zatrudnic prezesa, który od młodości był zwiazany z żużlem, który dawałby przykład a tym wypadku to szczególnie ważne - młodym żużlowcom

  0 0
 • ~werkk 2011-01-04 06:40:53

  Należy dodać to ze mamy tor żużlowy dla Rybek zawdzieczamy Tolkowi Tenderze. I moim zdaniem to najlepszy wybór.

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 1424