TS Volley: pierwsze zwycięstwo siatkarzy

Kolejną garść informacji siatkarskich przygotował dla nas Lech Kowalski z TS Volley Rybnik.

2010-11-09 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik

Kolejne wiadomości siatkarskie przygotował dla nas Lech Kowalski z TS Volley Rybnik.

2010-11-04 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: zacięty mecz z faworytami
0

W sobotę do Rybnika przyjechał MKS Cuprum Mundo Lubin, zespół powszechnie uważany za pewnego faworyta do awansu do I ligi. Sponsorzy (m.in. KGHM) zapewnili budżet pozwalający na ściągniecie aż 6 zawodników z różnych zespołów I ligi. Przy takim potentacie nasz zespół to Kopciuszek.

2010-10-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: porażka na inaugurację
0

W pierwszym meczu tego sezonu siatkarze TS Volley Rybnik przegrali w Opolu 0:3.

2010-10-14 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
Siatkówka: „Złota rybka” dla częstochowian
0

W ramach przygotowań do sezonu ligowego został zorganizowany turniej, którego stawką była „Złota rybka” spełniająca życzenia.

2010-09-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Turniej o „Złotą Rybkę”. Przyjedzie S. Gościniak

„Złota Rybka” spełnia życzenia, więc na pewno warto o nią zagrać. A gdzie jest najlepsze miejsce na zagranie turnieju o takie trofeum, jak nie w Rybniku?.

2010-09-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
TS Volley w finale Mistrzostw Polski
0

Siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-04-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: 3 horrory, 3 zwycięstwa
0

Siatkarze TS Volley wygrali w ćwierćfinale Mistrzostw Polski młodzików. Półfinał imprezy odbędzie się 24 i 25 kwietnia w Rybniku.

2010-04-17 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: dobra gra, pewny awans
0

W Rybniku został rozegrany jeden z turniejów 1/8 finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-03-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: zagrają młodziki
0

W najbliższych dniach zostanie rozegrana w Rybniku 1/8 finału Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce. W imprezie udział weźmie drużyna TS Volley Rybnik.

2010-03-15 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe