Zmieniły się daty dwóch imprez żużlowych, które zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2012-06-10 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Żużel: tym razem nowi zawodnicy zawiedli

W kolejnym meczu żużlowej II ligi rybnickie „Rekiny” przegrały na wyjeździe z Kolejarzem Rawicz 41:48.

2012-05-13 00:00 Autor: Redakcja
25

Żużel: KSM wygrał w Rybniku! W końcówce zabrakło sił

W 4. kolejce żużlowej II ligi rybnickie „Rekiny” przegrały na stadionie przy ul. Gliwickiej z KSM Krosno 43:47.

2012-05-06 00:00 Autor: Adam Doliba
16

Żużlowcy ROW-u zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie

W 3. kolejce II ligi ROW Rybnik pokonał Victorię Piła 54:36. Było to pierwsze zwycięstwo rybniczan w tym sezonie.

2012-04-22 00:00 Autor: Adam Doliba
Żużel: „Rekiny” czwarte w MDMP
1

W zaległej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski żużlowcy KS ROW Rybnik zajęli czwarte miejsce.

2011-08-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: nicesport.pl
W IV Międzynarodowym Turnieju Żużlowym Pamięci Łukasza Romanka wygrał Nicki Pedersen.
0

Memoriał Romanka: wystartuje mistrz świata!

Przed nami jubileuszowy piąty turniej pamięci Łukasza Romanka, w którym wystąpi m.in. mistrz świata, Tomasz Gollob.

2011-05-04 00:00 Autor: Redakcja
Ukrainiec Andriej Karpov będzie miał w rybnickiej drużynie kolegę ze swojego kraju
1

RKM: drugi junior z zagranicy

Nowym żużlowcem Rybnickiego Klubu Motorowego został 18-letni Volodymir Teyhel z Ukrainy.

2011-02-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Rok temu w turnieju pamięci Łukasza Romanka wygrał Piotr Protasiewicz
10

Żużel: gwiazdy pojadą dla Ł. Romanka

W sobotę 15 maja odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Żużlowy Pamięci Łukasza Romanka.

2010-05-07 00:00 Autor: Adam Doliba
W półfinale w Rybniku Rafał Fleger zajął drugie miejsce
0

RKM ROW: trzech juniorów w finale

Na stadionie przy ul. Gliwickiej został rozegrany półfinał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawody wygrał Sławomir Musielak z Unii Leszno.

2010-04-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rkm.rybnik.pl
Rybniczanie będą walczyć o finał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
4

Żużel: juniorzy pojadą dzień później

Z powodu złych warunków atmosferycznych półfinał eliminacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów został przełożony na czwartek 1 kwietnia. Początek zawodów o godzinie 14:30.

2010-03-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: rkm.rybnik.pl