KS ROW Rybnik

Żużel: Mateusz Szczepaniak ósmy w finale IMP. Odległe miejsce Kacpra Woryny
0

Świetne widowisko stworzyli żużlowcy rywalizujący o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Na torze w Lesznie zobaczyliśmy dwóch zawodników ROW-u Rybnik: Kacpra Worynę i Mateusza Szczepaniaka.

2018-08-05 08:56 Autor: ad
Żużel: Robert Chmiel z ROW-u Rybnik dziewiątym juniorem w Polsce
0

Dziś na torze w Częstochowie został rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W stawce 16 zawodników znalazł się żużlowiec ROW-u Rybnik, Robert Chmiel.

2018-08-03 19:00 Autor: Adam Doliba
Żużel: juniorzy ROW-u Rybnik walczyli w Gorzowie i Zielonej Górze
0

Żużlowcy ROW-u Rybnik wzięli udział w dwóch kolejnych rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Gorzowie i Zielonej Górze.

2018-08-02 18:00 Autor: ad
Żużel: drugie miejsce juniorów ROW-u Rybnik w DMPJ
0

Na drugim miejscu zakończyli kolejną rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zawodnicy ROW-u Rybnik. Młode „Rekiny” musiały uznać wyższość tylko drużyny z Gorzowa.

2018-07-25 21:57 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Bewley trzeci, Chmiel czternasty w IMŚJ
0

W niedzielę w Lesznie został rozegrany drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, w którym wzięli udział żużlowcy ROW-u Rybnik, Daniel Bewley i Robert Chmiel.

2018-07-23 19:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: rybnickie „Rekiny” poza podium w finale MMPPK
7

W finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych żużlowcy ROW-u Rybnik zajęli 6. miejsce. W Gorzowie punkty dla „Rekinów” zdobywali Robert Chmiel (8) i Lars Skupień (5).

2018-07-21 20:46 Autor: ad
Żużel: III runda DMPJ we wtorek na torze w Rybniku
0

We wtorkowe popołudnie na torze przy ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku zostanie rozegrana kolejna runda zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów.

2018-07-16 21:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: pierwsze zwycięstwo ROW-u Rybnik na wyjeździe
17

W zaległym meczu 7. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik wygrał pierwszy raz w tym sezonie na wyjeździe. „Rekiny” okazały się lepsze od Arge Speedway Wandy Kraków.

2018-07-15 20:29 Autor: ad
Żużel: Kacper Woryna awansował do finału IMP
1

Bardzo dobrze w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski spisał się wychowanek ROW-u Rybnik, Kacper Woryna.

2018-07-06 22:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: do Rybnika przyjedzie lider z Lublina
2

W najciekawiej zapowiadającym się meczu rundy zasadniczej w Rybniku „Rekiny” podejmą lidera Nice 1. Ligi Żużlowej, Speed Car Motor Lublin.

2018-06-20 22:11 Autor: Adam Doliba