Judo Rybnik

MŚ w judo: Anna Borowska przegrała w dogrywce
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik przegrała w dogrywce karą shido z Amerykanką Marti Malloy w walce eliminacyjnej mistrzostw świata w Budapeszcie.

2017-08-30 21:22 Autor: ad
MŚ w judo: Agata Perenc przegrała w walce o ćwierćfinał
0

Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik odpadła dziś w 1/8 finału mistrzostw świata w judo w Budapeszcie.

2017-08-29 19:38 Autor: ad
Judo: Julia Kowalczyk z medalem w Berlinie
0

Puchar Europy Juniorów w Berlinie to ostatni sprawdzian reprezentacji Polski przed wrześniowymi mistrzostwami Europy juniorów w Mariborze. W imprezie bardzo dobrze spisała się Julia Kowalczyk.

2017-08-01 19:37 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Świata w judo: dziewczyny z Rybnika lubią brąz
0

W ostatnim turnieju kontrolnym przed mistrzostwami świata Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik zdobyły brązowe medale.

2017-07-23 20:49 Autor: Adam Doliba
Puchar Europy Seniorów w judo: brąz Piotra Kuczery w Niemczech
0

W ostatnim turnieju kontrolnym przed mistrzostwami świata Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobył brązowy medal.

2017-07-18 23:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Europy Juniorów w judo: Julia Kowalczyk powtórzyła ubiegłoroczny sukces
0

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik wywalczyła srebrny medal Pucharu Europy Juniorów w Gdyni.

2017-07-16 23:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniccy dżudocy wystąpili w Pucharze Europy juniorów. Jak im poszło?
0

Wspaniałe osiągnięcie Julii Kowalczyk z klubu Polonia Rybnik, która w Pucharze Europy juniorów w Judo zdobyła srebrny medal. Zawodniczka startowała w kategorii do 57 kg. W zawodach startowali również reprezentanci Kejza Team. Zuzanna Komarek zajęła V miejsce w kategorii do 57 kg, Łukasz Wala zakończyl swój udział w zawodach po pierwszej walce, natomiast Paweł Kejza odpadł z turnieju po drugim pojedynku.

2017-07-14 15:29 Autor: ds
Judo: K. Czupryna mistrzem Europy weteranów
7

W mistrzostwach Europy w judo w kategorii Masters Krzysztof Czupryna z Kejza Team Rybnik zajął pierwsze miejsce. Jego klubowy kolega Mariusz Walendzewicz był piąty.

2017-06-20 21:50 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: złoto Agaty Perenc w Bukareszcie i brąz Julii Kowalczyk w Leibnitz
1

Bardzo udany weekend mają za sobą zawodniczki Polonii Rybnik, Agata Perenc i Julia Kowalczyk.

2017-06-06 21:20 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Kejza Team Rybnik w Pucharze Polski
0

W Luboniu koło Poznania został rozegrany rozegrany Puchar Polski Seniorów i Seniorek w judo. Trener Artur Kejza zabrał na imprezę swoich najlepszych zawodników. Jak im poszło?

2017-05-30 22:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe