Baseball

0

Baseball: dwa mecze mistrzostw Europy juniorów w Rybniku

W Ostrawie rozpoczęły się mistrzostwa Europy juniorów w baseballu. Dwa mecze zostaną rozegrane w Rybniku.

2015-07-15 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Baseball: prezydent rozpoczął sezon narzutem z górki miotacza

W niedzielę 19 kwietnia derbami Śląska rozpoczął się baseballowy sezon 2015. Na inaugurację Silesia Rybnik zmierzyła się z Gepardami Żory.

2015-04-21 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Baseball: KS Silesia mistrzem Polski do lat 21

W rozegranych w Rybniku mistrzostwach Polski w baseballu do lat 21 zwyciężyli gospodarze. Najlepszym zawodnikiem trzydniowego turnieju został Przemysław Mularczyk.

2015-04-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
5

Baseball: Silesia Rybnik wygrała turniej w Żorach

Silesia Rybnik okazała się najlepsza w turnieju baseballowym w Żorach.

2014-11-26 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Baseball: zawodnicy z Czech z pucharem prezydenta Rybnika

W międzynarodowym turnieju w baseballu najlepsi okazali się goście z Czech.

2014-07-01 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Baseball: Silesia druga w Czechach. W sobotę turniej młodzików w Rybniku

W międzynarodowym turnieju w czeskim Ołomuńcu młodzicy KS Silesia Rybnik wywalczyli drugie miejsce. Jest to duży sukces zawodników oraz ich trenerów, Joanny Margol i Grzegorza Mularczyka.

2014-06-24 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Baseball: KS Silesia z Pucharem Polski Kadetów

Na obiektach Małej Ligi Baseballowej w Kutnie został rozegrany Turniej o Puchar Polski Kadetów w Baseballu.

2014-05-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Baseball: drugie miejsce młodzików Laury w Ostrawie

Drużyna Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Laura Rybnik zajęła drugie miejsce w turnieju w Ostrawie.

2014-04-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rybniccy baseballiści rozpoczęli sezon od dwóch porażek

Na boisku przy ul. Partyzantów drużyna KS Silesia Rybnik zainaugurowała rozgrywki w ekstralidze baseballu.

2014-04-15 00:00 Autor: ad
1

Baseball: bezkonkurencyjne Gepardy

Drużyna KS Silesia Rybnik nie obroniła tytułu mistrza Polski juniorów w baseballu.

2013-09-03 00:00 Autor: Adam Doliba