TS ROW Rybnik: Klaudia Adamek bohaterką meczu z Respektem Myślenice

2018-09-10, Autor:

W 3. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik pokonały Respekt Myślenice 3:2. Dwa gole w końcówce spotkania zdobyła Klaudia Adamek.

W miniony weekend pierwsza drużyna TS ROW Rybnik zmierzyła się na boisku w Kamieniu z Respektem Myślenice. Rybniczanki wyszły na prowadzenie już 9. minucie. Na listę strzelców wpisała się Agnieszka Słaboń. Przyjezdne wyrównały tuż przed przerwą. Gola zdobyła Karolina Topa.

Po zmianie stron do bramki ROW-u trafiła Zuzanna Węglarz i było 2:1 dla Respektu. Stan meczu wyrównała w 79. minucie Klaudia Adamek. Ta sama zawodniczka w doliczonym czasie gry ponownie pokonała bramkarkę gości i dzięki temu ROW pokonał Respekt 3:2.

Po trzech kolejkach zespół z Rybnika ma 6 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli grupy południowej I ligi.

TS ROW Rybnik - Respekt Myślenice 3:2 (1:1)

1:0 - Agnieszka Słaboń (9), 1:1 - Karolina Topa (42), 1:2 - Zuzanna Węglarz (60), 2:2 - Klaudia Adamek (79), 3:2 - Klaudia Adamek (90'+1)

Skład ROW-u: Alicja Bzowska - Martyna Guzik, Kamila Fuchs (67' Patrycja Biadacz, 81' Anna Sroka), Agnieszka Słaboń, Dominika Rosak, Żaneta Sobota, Justyna Siwek, Liwia Garcarczyk, Marta Kamińska, Katarzyna Kubik (46' Klaudia Adamek), Edyta Botor