4JetTeam: Węgrzyk na podium, Kolenda tuż za nim

2017-10-09, Autor:

W ostatnich zawodach tego sezonu zorganizowanych przez Nowosądecki Klub Motorowodny dobrze spisali się reprezentanci rybnickiej drużyny 4JetTeam, nad którą patronat medialny sprawuje nasz portal.

W zawodach motorowodnych w Tęgoborzy nad Jeziorem Rożnowskim dwa razy na trzecim stopniu podium stanął Marcin Wegrzyk. Tuż za nim uplasował się Patryk Kolenda.

W klasyfikacji generalnej Wegrzyk zajął 2 miejsce (do 215 KM) i 3 miejsce (do 150 KM), a debiutujący w tym roku Kolenda – 4 miejsce (do 150 KM).

4JetTeam zadebiutował w tym roku z dużymi sukcesami w Polsce i poza granicami kraju jako nowa drużyna w sportach motorowodnych. – Wiele medali, pucharów oraz dyplomów mobilizuje zawodników do ostrych przygotowań na nadchodzący sezon 2018 – powiedział założyciel teamu, Sławomir Kolenda, który został niedawno general managerem w Polsce największej organizacji skuterów wodnych IJSBA. Zrzesza ona najlepszych zawodników z całego świata oraz organizuje prestiżowe zawody skuterów wodnych na całym świecie.

W zawodach uczestniczyli również inni reprezentanci Rybnika. Amanda Karasek z teamu Atvjet zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej do 150 KM, a w dwóch klasach (do 150 i 215 KM) wygrał niezrzeszony Arkadiusz Jenek.