Karina Szczepkowska

Szachy: Karina Szczepkowska awansowała do MŚ
1

Wielki sukces odniosła pochodząca z Rybnika szachistka Karina Szczepkowska. Wczoraj na Słowacji wywalczyła awans do mistrzostw świata w 2020 roku.

2018-04-20 09:35 Autor: Adam Doliba
Zawodnik MKSz Rybnik mistrzem Polski do lat 10
0

Jakub Seemann z Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10.

2018-03-07 11:56 Autor: ad
Ten kalendarz trzeba mieć w domu! Znani rybniczanie na kartach każdego miesiąca
7

Co łączy rapera Grubsona, żużlowca Kacpra Worynę, Karinę Szczepkowską – arcymistrzynię szachową czy Jana Grzonkę – właściciela księgarni Orbita? Ci i inni znani rybniczanie znaleźli się na kartach drugiego kalendarza miejskiego. Wczoraj w DK Chwałowice miała miejsce jego oficjalna prezentacja.

2017-12-19 15:30 Autor: bf
Szachowa arcymistrzyni w Halo! Rybnik
0

Wszystkich miłośników szachów zapraszamy w czwartek 10 sierpnia o godz. 17:00 do Halo! Rybnik (ul. Sobieskiego 20) na spotkanie z arcymistrzynią Kariną Szczepkowską. Będzie okazja dowiedzieć się jak wygląda życie profesjonalnego zawodnika tej dyscypliny sportowej.

2017-08-07 11:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: Z. Gaszka srebrną medalistką mistrzostw Polski
0

Szachistka MKSz Rybnik, Zuzanna Gaszka, wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski młodzików. Jej trenerką jest Karina Szczepkowska.

2017-05-06 13:29 Autor: Adam Doliba
Szachy: rybniczanki na podium mistrzostw Polski
1

Pochodzące z Rybnika Monika Soćko i Karina Szczepkowska stanęły na podium zakończonych dziś w Warszawie mistrzostw Polski w szachach.

2017-03-29 22:50 Autor: Adam Doliba
Agnieszka Matras-Clement była pod wrażeniem gry młodych rybniczan
5

Nasza mistrzyni w szachach opuszcza Polskę. Dlaczego?

Agnieszka Matras-Clement jest jedną z najbardziej utytułowanych szachistek w naszym kraju. Od 2000 roku posiada tytuł międzynarodowej mistrzyni i od lat znajduje się w czołówce najlepszych szachistów. Zawodniczka opuszcza jednak Rybnik i nasz kraj – przenosi się do Kanady. Skąd taka decyzja?

2014-06-09 00:00 Autor: Bartłomiej Furmanowicz