zamknij

Galeria

Pełna sala na konferencji o smogu w Boguszowicach

W Boguszowicach Starych odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu ''Wyjście smoga'' organizowanego przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Gościem spotkania był prezydent Rybnika Piotr Kuczera oraz Anna Plošková i Andreas Triandafilu z organizacji Čisté Nebe z Ostrawy.
Autor: Dominik Gajda 2015-12-16
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Marcin74 2015-12-17
  08:52:30

  10 0

  Bardzo ładne zdjęcia ale… czy można gdzieś jednak znaleźć informacje jakie propozycje ma nasz prezydent w kwestii walki ze smogiem w Rybniku? Jakieś inne niż billboard, ulotki? Czy można gdzieś przeczytać, jak ze smogiem walczą w Ostrawie? Czy walka ze smogiem zarówno w Rybniku jak i w Ostrawie polega na organizacji spotkań za kasę z dotacji? Czy spotkanie było aż tak bardzo niepotrzebne, że jedyne co warto pokazać to zdjęcia?

 • ~ 2015-12-17
  09:19:47

  8 0

  Po minach słuchaczy widać , że spotkanie musiało być fascynujące ! Dużo gadania i mało działania ze strony miasta, bilbordy uleczą nasze powietrze .

 • ~ 2015-12-17
  13:27:10

  2 0

  Rzeczywiście zdjęcia pokazują, że spotkanie się odbyło (punkt 1562 na liście działań podjętych w walce ze smogiem). A jakie owoce?

 • ~powiem1 2015-12-21
  10:00:47

  1 0

  Pełna sala - sami dziadkowie, którzy najbardziej nas trują. To właśnie pokolenie, które nie daje się zreformować. A Wy Panowie Radni, co robicie w tym kierunku, prócz prześcigania się w robieniu fotek. jakie macie pomysły. jaki pomysł ma Pan Radny Kłosek, który jak już wspomniano ostatnio sam zatruwa dzielnicę. Mieszkając wspólnie z rodzicami, nie można pomyśleć o wymianie kotła i świecić przykładem. Czy to aż taki wydatek???
  Ludzie - wymienić kotły w domach jednorodzinnych a bloki w całości podłączyć do ciepła systemowego - to jest jedyne rozsądne rozwiązanie sprawy !!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy w rybnickich urzędach, instytucjach powinny znajdować się symbole religijne?
Oddanych głosów: 831