III Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR w Kamieniu
0

Adrenalina, rywalizacja, pokonywanie własnych słabości, ale też dobra zabawa i współpraca – tak w skrócie można odpisać to, co będzie się działo w Kamieniu podczas III Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych OCR.

2020-08-05 10228 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie Brzostek i Prudel na podium mistrzostw Polski w siatkówce plażowej
0

Kolejne medale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej zdobyli zawodnicy pochodzący z Rybnika – Monika Brzostek i Mariusz Prudel.

2020-08-31 3723 Autor: ad
PGG ROW Rybnik żegna się z PGE Ekstraligą
16

Na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej PGE Ekstraligi zawodnicy PGG ROW-u Rybnik nie mają już szans na utrzymanie się w najlepszej żużlowej lidze świata.

2020-08-31 12881 Autor: ad
Mistrzostwa Polski OCR: ostatni dzień zapisów online
0

Dziś ostatni dzień zapisów online na III Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR w Kamieniu.

2020-08-31 4499 Autor: ad
Rafał Płuciennik z RMF 4RACING Team dwa razy na podium w rundzie wyścigowych mistrzostw Polski
0

W weekend na poznańskim torze odbyła się trzecia i czwarta runda mistrzostw Polski w wyścigach torowych. Rybniczanin Rafał Płuciennik dwukrotnie stanął na 3. stopniu podium.

2020-08-30 4607 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Po zaciętym meczu TS ROW Rybnik przegrał w Szczecinie. Trener zrezygnował
1

W 4. kolejce ekstraligi kobiet TS ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Olimpią Szczecin 1:2. Mecz był bardzo zacięty, ale więcej szczęścia miały gospodynie. Rybniczanki aż trzy razy trafiły w poprzeczkę!

2020-08-30 5486 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: tylko remis z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Fatalne ostatnie 5 minut!
6

W szóstej kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:2, choć do 85 minuty prowadzili 2:0!

2020-08-29 7117 Autor: Adam Doliba
15. Kamień Extreme - Rybnik 2020
0

W niedzielę 27 września na terenie ośrodka MOSiR-u w Kamieniu zostanie zorganizowana 15. edycja Kamień Extreme. Patronat medialny nad imprezą objął portal Rybnik.com.pl.

2020-08-29 9911 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniccy żużlowcy jadą do Leszna
2

W meczu 12. kolejki PGE Ekstraligi rybniccy żużlowcy zmierzą się na wyjeździe z liderem Fogo Unią Leszno. Do składu „Rekinów” wraca po kontuzji Andrzej Lebiediew.

2020-08-28 5496 Autor: ad
Motocross: Szymon Masarczyk na podium mistrzostw Polski w Człuchowie
0

W sobotę 22 sierpnia odbyła się pierwsza runda motocrossowych mistrzostw Polski w Człuchowie. W dwudniowej imprezie rywalizowali zawodnicy z Polski i zagranicy.