Wczoraj w Mińsku rozpoczęły się Igrzyska Europejskie. Uczestniczą w nich rybniccy judocy. Pierwsze starcia na tatami zobaczymy już dzisiaj.

Maja Frąckiewicz, koszykarka RMKS Rybnik w zgodnej opinii trenerów została uznana MVP sezonu kadetek 2018/2019. Dodajmy, że kadetki RMKS Rybnik były bezkonkurencyjne na Śląsku.

2019-06-20 33001 Autor: tora
Biegowa impreza Grill+Run=Fun w Palowicach
0

Stowarzyszenie Luxtorpeda organizuje po raz siódmy imprezę biegową Grill+Run=Fun, która odbędzie się w sobotę, 6.07.19r., tradycyjnie w Palowicach.Festiwal biegowy obejmuje 8-godzinny ultramaraton "Szychtę na Gichcie", Nordic Walking na dystansie 7,5 km oraz biegi dla dzieci im. Jacka Kostrzewy.

2019-06-17 35331 Autor: materiały prasowe
Srebrny medal dla rybnickiej bokserki
0

Ubiegły weekend do udanych może zaliczyć Oliwia Buchta z RMKS-u Rybnik. Nasza zawodniczka pokonała przeciwniczki w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Kobiet w Czechach. Do domu przywiozła srebrny medal!

2019-06-17 32617 Autor: MM, źródło: materiały prasowe
Wygrali dla Sergeya - PGG ROW Rybnik pokonuje Łotyszy
3

Nie było niespodzianki w piątkowym pojedynku Nice 1 Ligi Żużla. Faworyt i lider rozgrywek PGG ROW Rybnik pokonał Lokomotiv Daugavpils 54:36 zgarniając 2 punkty meczowe i bonus.

2019-06-14 75086 Autor: Tomasz Raudner
Sportowy weekend w Rybniku (15-16 czerwca 2019)
0

Na najbliższy piątek swój mecz mają zaplanowany żużlowcy z Rybnika. Wydaje się, że ROW jest zdecydowanym faworytem potyczki z ekipą z Daugavpils. Również w piątek odbędzie się 2. edycja Nightskatingu.

2019-06-13 16962 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szermierka: 4 medale RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski młodzików
3

Znakomity start odnotowali młodzi rybniccy szermierze podczas odbywających się w miniony weekend w Rybniku indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski młodzików U-14.

2019-06-14 51400 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Motocross: w niedzielę kolejne ściganie w Czerwionce
0

W najbliższą niedzielę 16 czerwca na torze motocrossowym przy ul. Młyńskiej w Czerwionce odbędą się Mistrzostwa Polski Strefy Południowej w motocrossie. Będzie to III runda cyklu, jedyna na terenie ROW. Kolejną zaplanowano w Dąbrowie Górniczej.

2019-06-13 14742 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Juniorzy PGG ROW-u Rybnik w finale MMPPK
0

Juniorzy PGG ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, Mateusz Tudzież i Przemysław Giera, wywalczyli awans do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2019-06-12 37454 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
W piątek ulice Rybnika opanują rolkarze!