PGG ROW Rybnik wygrał w Daugavpils i został nowym liderem Nice 1. Ligi Żużlowej
5

W 5. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Lokomotivem Daugavpils 53:37. Rybnickie „Rekiny” po raz pierwszy w tym sezonie znalazły się na pierwszym miejscu w tabeli!

2019-05-05 71573 Autor: jd
Klasa okręgowa: Rymer Rybnik stracił fotel lidera na rzecz Unii Książenice
0

Złe wieści dla kibiców Rymera Rybnik! Ich ulubieńcy przegrali z Unią Książenice i spadli na drugie miejsce w tabeli katowickiej II grupy klasy okręgowej.

2019-05-05 34008 Autor: jd
Fatalna sytuacja ROW-u 1964 Rybnik po porażce z Olimpią Elbląg
19

W 32. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z Olimpią Elbląg 1:2. Po tej porażce rybniczanie są blisko spadku do III ligi.

2019-05-04 51211 Autor: jd
Kejza Team Rybnik: Zuzanna Komarek i Paweł Kejza z brązem Młodzieżowych Mistrzostw Polski
0

Dziś w Kątach Wrocławskich Zuzanna Komarek (63 kg) i Paweł Kejza (100 kg) z Kejza Team Rybnik zdobyli brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2019.

2019-05-04 28422 Autor: jd
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik zremisował na boisku lidera
0

W piątkowe popołudnie piłkarki TS ROW Rybnik rozegrały wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała.

2019-05-04 34148 Autor: jd
Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia w ALPS
0

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od Turnieju Finałowego Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours, który będzie rozegrany w sobotę 18 maja w hali Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku.

2019-05-03 34712 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: złoto i srebro w Paryżu
0

Zawodnicy Academia Gorila Rybnik, Robert Henek i Karolina Chłobuszewska, wywalczyli medale podczas turnieju we Francji.

2019-05-03 34458 Autor: jd
Żużel: 14 punktów rybnickich „Rekinów” w Gnieźnie
1

W Gnieźnie odbył się pierwszy w historii finał Mistrzostw Par Klubowych Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanęli także zawodnicy PGG ROW-u Rybnik.

2019-05-03 37663 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Rymer Rybnik przegrał z rezerwami Piasta Gliwice
0

Walka o awans do IV ligi nabiera rumieńców. Do lidera z Niedobczyc zbliżyła się Unia Książenice.

2019-05-02 37199 Autor: jd
Za nami 4. edycja biegu “Na Przijmo bez Gaszowice”
0

W sobotę 27 kwietnia w Czernicy odbyła się czwarta edycja biegu na orientację “Na Przijmo bez Gaszowice”.

2019-05-02 36526 Autor: jd, źródło: materiały prasowe