MP w futsalu U-18: juniorki TS ROW Rybnik o włos od medalu
2

Organizując przed wyjazdem zbiórkę wśród kibiców TS ROW Rybnik obiecał walkę o medale mistrzostw Polski. W miniony weekend juniorki U-18 rozegrały finały mistrzostw Polski w Toruniu.

2018-12-03 13555 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Marcin Matras wicemistrzem Polski weteranów w szermierce
1

Zawodnik IKS Bushido Rybnik, Marcin Matras, zdobył srebrny medal XXVIII Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w szermierce.

2018-12-03 14806 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
TS Volley Rybnik: trudny pojedynek z Jastrzębskim Węglem II
0

W 10. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla II.

2018-12-02 12469 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Mateusz Mrówka - górnik z Radlina wygrywa Bieg Barbórkowy
15

Za nami 14. Bieg Barbórkowy. W zawodach wystartowało ponad 900 biegaczy. Wśród nich najlepszy okazał się Mateusz Mrówka – górnik z Radlina, który zdetronizował Dawida Malinę. Rybniczanin był drugi na mecie.

2018-12-02 38919 Autor: bf
Resovia vs. ROW 1964 Rybnik: „przegraliśmy z warunkami atmosferycznymi”
1

Wyjazdowy mecz ROW-u 1964 Rybnik z Resovią został odwołany z powodu złego stanu murawy.