Piłkarze ROW-u wręczali kobietom kwiaty na rynku
1

Dziś na rynku w Rybniku piłkarze ROW-u wręczali kobietom róże i zaproszenia na ich mecze.

2018-03-08 9389 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik podejmie wicelidera z Katowic
0

W miniony weekend koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na wyjeździe z Pogonią Ruda Śląska 71:83, Przed nimi ostatnie starcie w rundzie zasadniczej. Do hali „Ekonomika” zawita wicelider z Katowic.

2018-03-07 3898 Autor: ad
RMKS Rybnik: porażka na zakończenie sezonu II ligi
1

W ostatnim meczu sezonu II ligi koszykarki RMKS-u Rybnik zmierzyły się w niedzielę z drużyną MTS IKAR Niepołomice.

2018-03-07 7508 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zawodnik MKSz Rybnik mistrzem Polski do lat 10
0

Jakub Seemann z Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10.

2018-03-07 10777 Autor: ad
Downmall: ogromny pech Bartosza Giemzy w Pradze
2

Bartosz Giemza z Rybnika w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w jeździe na rowerze po centrum handlowym zajął czwarte miejsce, choć przed finałową rundą w Pradze był liderem! Ogromny pech odebrał mu zwycięstwo.

2018-03-06 9217 Autor: Adam Doliba
RALK: koniec rundy zasadniczej. Kto liderem?
0

Drużyny Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki mają za sobą rundę zasadniczą. W tej fazie rozgrywek najwięcej punktów wywalczyło Mojito Rybnik.

2018-03-06 7191 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RKT Feniks-Arete: osiem medali w Roma Open
9

Duży sukces odnieśli zawodnicy Rybnickiego Klub Taekwon-do Feniks-Arete i podopieczni trenera Rafała Poleszaka w międzynarodowym turnieju Roma Open w Rzymie.

2018-03-06 12777 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Futsal kobiet: TS ROW Rybnik mistrzem Polski!
5

Udało się! Piłkarki TS ROW Rybnik zostały mistrzyniami Polski w futsalu!

2018-03-04 18759 Autor: Adam Doliba
Rybniczanie na starcie Runmageddon Sahara
4

Runmageddon Sahara to wieloetapowy ekstremalny bieg terenowy. Zawodnicy RMF4RT OCR znajdą się w grupie 50 biegaczy z całej Polski, by zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakimi są pustynne trasy na terenie południowego Maroka. Czeka ich bardzo intensywny trzydniowy bieg.

2018-03-05 12281 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: 4 medale w XXIV Lidze BJJ
0

Zawodnicy Academia Gorila Rybnik wywalczyli cztery medale podczas XXIV Ligi Brazylijskiego Jiu-Jitsu Gi & NoGi w Krakowie.

2018-03-04 8420 Autor: Adam Doliba